امروز: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۹۴۴۴
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
وزیران بهداشت، خارجه و حمل و نقل لبنان از اقدام ایران برای ارسال ونتیلاتور و کیت های تشخیص به بیروت به ویژه در شرایط حساس کنونی قدردانی کردند.
خبرگزاری مهر: وزیران بهداشت، خارجه و حمل و نقل لبنان از اقدام ایران برای ارسال ونتیلاتور و کیت های تشخیص به بیروت به ویژه در شرایط حساس کنونی قدردانی کردند.

«حمد حسن» وزیر بهداشت لبنان از کمک‌های پزشکی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد. هواپیمای ایرانی حامل دستگاه تنفس مصنوعی (ونتیلاتور)، کیت‌های تشخیص کرونا و وسایل حفاظت پزشکی روز گذشته به لبنان ارسال شد.

وزیر بهداشت لبنان که در جریان تحویل کمک‌های پزشکی در فرودگاه بین‌المللی بیروت حضور داشت، در این رابطه گفت: کمک‌های جمهوری اسلامی ایران در شرایطی صورت می‌گیرد که این کشور تحت تحریم قرار دارد و خود درگیر مبارزه با ویروس کرونا است اما با محبت و بخشندگی به یاری دیگران می‌شتابد.

وی افزود: به نمایندگی از دولت، ملت و تمامی جامعه لبنان، قدردان محبت برادران ایرانی خود هستم. دستگاه‌های تنفسی ایران به لحاظ کیفیت معادل مدل‌های اروپایی هستند و ما برای ایران آرزوی سلامتی و پیشرفت در عرصه تکنولوژی در شرایط محاصره داریم.

همچنین وزیران خارجه و خدمات عمومی و حمل و نقل لبنان نیز که در جریان تحویل کمک‌های پزشکی ایران در فرودگاه حضور داشتند، از کمک‌های پزشکی ایران قدردانی کردند و آن را نشان دهنده صداقت و همکاری میان دو کشور دانستند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم