امروز: ۲۰ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۹۳۹۶
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
روزنامه کیهان با حجت‌الاسلام «محمد مداح» روحانی جوانی که همزمان با تلاش مجاهدانه در بیمارستان فرقانی قم همسر بیمار و باردار و فرزندان دوقلوی در راهش را از دست داد مصاحبه کرده است.
روزنامه کیهان با حجت‌الاسلام «محمد مداح» روحانی جوانی که همزمان با تلاش مجاهدانه در بیمارستان فرقانی قم همسر بیمار و باردار و فرزندان دوقلوی در راهش را از دست داد مصاحبه کرده است.

وی با اشاره‌ به ماجرای از دست دادن همسرش گفت: در قضیه ای که برای همسرم و دو فرزندی که قرار بود به دنیا بیایند پیش آمد، خب واقعا مصیبت و داغ سنگینی بود و هنوز بعد از گذشت بیش از چهل روز، داغ این مصیبت همچنان برای من تازه است و غم آن بر دلم سنگینی می‌کند.

وی با چشمانی‌اشکبار اظهارداشت: همسرم را بسیار دوست می‌داشتم و خیلی به من محبت می‌کرد. شرمنده‌ام که نتوانستم جبران زحماتش را بکنم و زود از پیش من رفت و دو نازدانه مان همراهش رفتند. قرار بود اسمشان را محسن و احسان بگذاریم.

این طلبه جهادگر ادامه داد: در آن موقع که خبر فوتشان را شنیدم خیلی سنگین بود برای من، ولی با خود گفتم اگر بین طلبه‌های جهادگر که مشغول خدمت بودند، کادر پرستاری و بیماران کرونایی که حال مناسبی نداشتندگریه و بی‌تابی کنم روحیه این عزیزان از بین می‌رود. به خاطر همین به یک گوشه خلوت در حیاط بیمارستان رفتم و سرم را به پایین انداختم. یک روضه حضرت زهرا سلام الله علیها از گوشی خودم گذاشتم و آرام‌گریه کردم که یکی از بچه‌ها از دور آن عکس را از من گرفت و در رسانه‌ها منتشر شد.

مداح گفت: بسیاری از مردم لطف داشتند و به بنده تسلیت گفتند. بیش از پنج هزار پیام تسلیت از داخل و خارج از کشور برای من ارسال شده است که هنوز ادامه دارد. تعداد تماس‌های وارد شده به گوشی خودم از تمام نقاط کشور در دو روز اول بیش از ۱۵۰ تماس بود که نمی‌توانستم به همه پاسخ بدهم چون هم حالم بسیار نامساعد بود و هم تماس‌ها بسیار زیاد و پشت سر هم بودند و شرمنده شدم که نتوانستم پاسخ همه این عزیزان را بدهم و در اینجا و از همین تریبون از همه کسانی که نسبت به بنده لطف داشتند چه تماس تلفنی چه پیامکی و چه در فضای مجازی پیام تسلیت فرستادند تشکر می‌کنم و برای سلامتی همه این مردم عزیز دعا می‌کنم.

داغ سنگین همسر و فرزندانم باعث شد مردم بیشتر متوجه تلاش طلبه‌ها بشوند.

وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که این مصیبت هرچند برای بنده سنگین بود ولی باعث شد مردم بیشتر متوجه بشوند که طلبه‌ها چه طور با جان و دل زحمت می‌کشند، البته منظورم خودم نیستم من کاری نکرده‌ام.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم