امروز: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۹۳۸۶
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
مدیرکل کمیته امداد مازندران:
نوروزی با اعلام اینکه کمیته امداد مازندران ۷۶ هزار خانوار را با ۱۳۰ هزار نفر جمعیت زیر پوشش دارد، گفت: از این تعداد 265 نفر اهل تسنن و 10 نفر سایر ادیان هستند که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران از حمایت‌های کمیته امداد بهره‌مند می‌شوند.
به گزارش تیترامروز، رضا نوروزی در جمع خبرنگاران به فعالیت‌های کمیته امداد در استان پرداخت و گفت: کمیته امداد در دو حوزه خدمت رسانی به فقرا و گسترش فرهنگ خیر، احسان و انفاق فعالیت می‌کند.

او با اشاره به اینکه کمیته امداد مردمی شده است، افزود: مازندران در بحث اکرام ایتام که با نظارت مردم نیکوکار انجام می‌شود اقدام نوین در کشور است.

مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه برای طرح‌های اشتغالزایی امسال ۲۰۶ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است، اظهار کرد: اعتبار اشتغالزایی در سال گذشته 179 میلیارد تومان بوده است. با هدف گذاری صورت گرفته در سال 98  اشتغال برای حدود 4 هزار نفر بود که 50 درصد از هدف پیشرفت داشتیم.

این مسئول تداوم وپایداری اشتغال مددجویان را مهمترین وظیفه کمیته امداد مازندران دانست و ادامه داد: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و شرایط کرونایی هدف ما تثبیت فعالیت تولیدی و بازاریابی بوده است.

نوروزی یادآور شد:تنها 5 درصد طرح‌های اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد با شکست مواجه شد اما این نهاد حمایتی تا چهار سال پرداخت مستمری مددجویان صاحب اشتغال را ادامه می‌دهد.
او با اعلام اینکه کمیته امداد مازندران ۷۶ هزار خانوار را با ۱۳۰ هزار نفر جمعیت زیر پوشش دارد، تصریح کرد:از این تعداد 265 نفر اهل تسنن و 10 نفر سایر ادیان هستند که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران از حمایت‌های کمیته امداد بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران ساخت منازل مسکونی مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی را از وظایف تعریف شده دانست و گفت: حدود 5 هزار مددجوی مستاجر در مازندران داریم پارسال بیش از 500 واحد مسکونی تحویل متقاضیان این بخش شد.

این مسئول با بیان اینکه ساماندهی خیریه‌ها از مواردی است که به دستور رهبری بر عهده کمیته امداد قرار گرفت، خاطرنشان کرد: تا زمانی که تخلف خیریه‌ها به ما ثابت نشود همکاری لازم را داریم اما نظارت و ساماندهی در این حوزه در دستور کار ما است.
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم