امروز: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۸۷۲۸
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸
آیت الله تبریزیان از مدعیان طب اسلامی تفاوت عملکرد مردم ایران در مقایسه با سایر کشورها در مواجهه با بیماری کرونا را تشریح کرد.
کانال تلگرامی آیت الله تبریزیان از مدعیان طب اسلامی تفاوت عملکرد مردم ایران در مقایسه با سایر کشورها در مواجهه با بیماری کرونا را تشریح کرد.

این کانال تلگرامی نوشت:

همه می دانیم سطح پزشکی کشور ایران با کشور های اروپایی مشابه و یا پایینتر است .

داروی شیمیایی خاصی در ایران کشف واستفاده نشد.

شهرهای کشور ایران همچون کشورهای اروپایی وچین هیچکدام از همان ابتدا قرنطینه کامل نشدند .

محدودیت رفت وآمد همانند بسیاری از کشورها، در کشورمان اجرایی نشد .

بسیاری از مردم مسافرت های نوروزی خود را رفتند ومحدودیت خاصی اعمال نشد .

کمک خاصی از دولت درباره قرنطینه مردم در خانه ها انجام نشد وبسیاری از مردم فعالیت خود را در سطح شهر ادامه دادند .

کشور ایران در مقایسه با کشور های اروپایی هنوز به آن مرحله نرسیده است که بتوان بسیاری از فعالیت های اداری وبانکی را از طریق اینترنت انجام داد واین موضوع باعث افزایش رفت وآمد در سطح شهر قبل از سال 99 گردید .

لذا با توجه به جمع بندی بالا قرنطینه و محدودیتهای کشور ایران جهت تقابل با این بیماری از چین وایتالیا وانگلیس خفیف تر بوده وباید به دنبال دلیل دیگری به غیر از قرنطینه و محدودیت های ایجاد شده و عملکرد وزارت بهداشت باشیم واز نگاه ما :

تنها تفاوت عملکرد مردم ایران در مقایسه با سایر کشورها در مواجهه با این بیماری :

مطرح بودن مقوله طب اسلامی و مصرف گسترده داروی امام کاظم (ع) در سراسر کشور توسط مردم و کادر درمانی که خوشبختانه همگان نتیجه و تاثیر مثبت این دارو را مشاهده کردند .

اعتقاد مردم به کمک معنوی ائمه (ع) وحفظ وحصار کشور توسط امام زمان (عج)

برپایی روضه ها وتوسلات خانگی که وزیر بهداشت زیاد بودن آن ها را مایه افسردگی می داند.

بنابر این اتفاق که وزیر از آن به عنوان یک معجزه یاد می کند از نگاه ما چیزی به غیر از عمل به دستورات اهل بیت علیهم السلام نمی تواند باشد که در سطح کلان در حال نمایان شدن است وسبب تقویت سیستم ایمنی بدن و ایمن ماندن بسیاری از مردم کشورمان از این بیماری گردیده است .

در پایان جا دارد از زحمات تمامی کادر پزشکی، پرستاران، کارکنان بیمارستان ها وفعالان طب سنتی وطب اسلامی در مقابله با این بیماری کمال تشکر را داشته باشیم .

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم