امروز: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۸۶۵۸
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷
رئیس پلیس راه راهور ناجا خطاب به هموطنانی که در خانه‌های خود بوده و قصد انجام سفر دارند گفت: اجازه انجام هیچ سفر جدیدی را نخواهیم داد و خودروها نمی توانند از استانهای خودشان خارج شوند.

تیتر امروز، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: همه هموطنان در جریان محدودیت های اعمال شده قرار گرفته اند ما در تمام خروجی های استانها محدودیت‌هایی برای تردد قائل شده ایم.

وی افزود: اولا هموطنانی که در خانه هستند یادشان باشد که سفری نخواهیم داشت و برنامه ریزی سفر هم نکنند و اصلا اجازه خروج به هیچ خودرویی از استانهای خودشان داده نمی شود.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: کسانی هستند که این روزها به سفر رفته اند و در حال بازگشت به شهرها هستند. برخی در حال آمدن به تهران هستند. اینها اگر ساکن تهران باشند اجازه ورود به تهران را می‌دهیم.

سردار حسینی ادامه داد: هستند خودروهایی که ساکن تهران نبوده اما باید برای رسیدن به مقصد خود از استان تهران عبور کنند. این افراد اجازه ورود به شهر تهران را پیدا نخواهند کرد بلکه باید از مسیرهای کمربندی و بدون توقف در شهرهای میان مسیر فقط به سمت مقصد خود حرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: یک عده ای به مسافرت رفته اند که باید هر چه سریعتر به شهرهای خود بازگردند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: شرایط استان تهران و البرز کمی خاص است زیرا برخی در کرج و اطراف آن ساکنند اما در تهران محل کارشان است که بین این دو استان فعلا این محدودیت تردد اعمال نخواهد شد.

سردار حسینی افزود: البته ناوگان عمومی بار و ترانزیت کالا از آنجا که باید کالاهای اسایس مردم را به نقاط مختلف کشور برسانند از این قاعده مستثنی است.

وی ادامه داد: ناوگان حمل و نقل عمومی باید توسط مراجع تصمیم گیر استانی در هر استان به حداقل خود برسد و از تردد های غیر ضرور خودداری شود.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: هموطنان عزیز بدانند که افراد بی توجه به این تذکرات توسط عوامل پلیس جریمه خواهند شد و خودروی این عزیزان یک ماه در پارکینگ توقیف خواهد ماند.

سردار حسینی افزود: مردم از ما این مطالبه را دارند که این محدودیت ها اعمال شود تا مردم سلامت باشند و من درخواستم این است که سایر مردم هم به این موضوع و محدودیت ها احترام گذاشته و آن را رعایت کنند.

وی ادامه داد: یک سری مدارک می تواند ثابت کند فردی در شهری ساکن است یا خیر برای مثال آدرسی که در بیمه نامه شخص ثالث وجود دارد یا قبض آب و برق و تلفن یا حتی دفترچه بیمه و می توان با این ها سکونت یک فرد را ثابت کنیم.

رئیس پلیس راه راهور ناجا درخصوص اینکه این محدودیت ها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت گفت: فعلا مقرر شده است این محدودیت ها تا 15 فروردین اعمال شود ولی اینکه مدت اجرای آن تمدید خواهد شد یا خیر بستگی به خیلی از موضوعات دارد./خبرگزاری فارس

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم