امروز: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۸۵۶۸
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: با برپایی ۱۵ پست غربالگری در مبادی خروجی شهرها تاکنون ۸۰۰ هزار نفر در استان تب سنجی شدند.

به گزارش تیتر امروز،مجتبی اکبری  با اشاره به مصوبات ستاد ملی و ستاد استانی مهار کرونا در خصوص کنترل همه سرنشینان خودروهای خروجی از استان گفت: هلال احمراستان مازندران در راستای اجرای مصوبه با برپایی ۱۵ پست غربالگری در مبادی خروجی شهرستان‌های آمل، نوشهر، رامسر، بهشهر، گلوگاه، سوادکوه، چالوس، قائمشهرو ساری عملیات پایش سلامت مسافرین خروجی را در دستور کار دارد.

وی افزود: تاکنون سرنشینان ۲۶۷ هزار خودرو به استعداد بیش از ۸۰۰ هزارنفر مورد غربالگری و تب سنجی قرار گرفتند که از این تعداد هزار و ۱۵۶ نفر دارای درجاتی از تب بودند که برای بررسی بیشتر به واحد پزشکی مستقر در ایستگاههای مذکور هدایت گردیده که در نهایت ۱۳۲ نفر که مشکوک به ویروس کووید ۱۹ بودند به مراکز درمانی ارجاع شدند.

اکبری با تاکید بر ضرورت همکاری شهروندان برای قطع کردن زنجیره ویروس مرگبار کرونا گفت: تحقق این مهم مستلزم اجتناب مردم از هرگونه سفرهای غیرضروری و ماندن در خانه است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان تصریح کرد: در راستای شکست کرونا، همه شهروندان باید با توجه به گستره تهدید و خسارات مالی و جانی این ویروس مخرب، هوشمندانه و متعهدانه عمل و پروتکل‌های بهداشتی را به دقت اجرا کنند تا با هزینه کمتری بتوانیم بر این ویروس مرگبار پیروز شویم./مهر


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم