امروز: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۸۵۳۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
انتقاد تند آیت الله معلمی از بی عدالتی در تخیص اعتبارات مبارزه با کرونا ؛
این شمایید آقای دکتر نمکی ، که باید فریاد همه مردم دردمند باشید و به رئیس جمهور منتقل کنید ، که در چنین شرائط سخت کشور ، امکانات و اعتبارات متعلق به همه کشور و مردم عزیز آن است.....

در پی توزیع ناعادلانه اعتبارات مبارزه با کرونا ویروس در میان برخی استان های درگیر به تناسب جمعیت و میزان درگیری با این بیماری از سوی نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، آیت الله معلمی با انتقادتندی در نامه ای به وزیر بهداشت و درمان مسائلی را مطرح نمود .

 

به گزارش شمال نیوز،  متن نامه مهم آیت الله معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» به وزیر بهداشت و درمان بدین شرح است  :

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر نمکی «وزیر محترم بهداشت و درمان»

سلام علیکم بما صبرتم فنعم عقبی الدار ؛ خسته نباشید ، آجرک الله .

آقای دکتر ، ابتلائات سخت ، آزمون بزرگی است که مقاومت و ایستادگی پای کار ، گوهر انسانیت انسان را نمایان می سازد.امیدواریم خدای قادر متعال از الطاف خفیه خود، این معضل بزرگ را هرچه سریع تر از ملت صبور ایران اسلامی و از سر همه مؤمنین عالم دور بگرداند.

همانگونه که جویای مسائل استان ها هستید و مستحضرید ، متأسفانه مازندران وضعیت حادی پیدا کرده است ؛ همچنان تلفات افزایش پیدا میکند و مراکز درمانی و بهداشتی در تأمین نیازمندی ها مشکل دارند! و در سازمان برنامه و بودجه آقای نوبخت را هم ندارند.

این شمایید آقای دکتر نمکی ، که باید فریاد همه مردم دردمند باشید و به رئیس جمهور منتقل کنید ، که در چنین شرائط سخت کشور ، امکانات و اعتبارات متعلق به همه کشور و مردم عزیز آن است ؛ اینگونه تقسیم نگردد که داد دیگران در آید.

والسلام علی من اتبع الهدی

علی معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» – 24 اسفند 1398

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم