امروز: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۸۴۲۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
در دو روز گذشته انتشار ویدئوهایی که اصرار مردم به سفر شمال را نشان می‌دهد به بحث‌هایی در فضای مجازی دامن زده. نقد و نظر و بحث درباره سهم تقصیر مردم در شیوع کرونا شدت گرفته و حالا خیلی‌ها گناه کرونا را تا حد زیادی به گردن مردمی می‌اندازند که ظاهرا این ایپدمی را جدی نگرفته‌اند.
به گزارش تیترامروز به نقل از برترینها، در چند روز گذشته انتشار ویدئوهایی که اصرار مردم به سفر شمال را نشان می‌دهد به بحث‌هایی در فضای مجازی دامن زده. نقد و نظر و بحث درباره سهم تقصیر مردم در شیوع کرونا شدت گرفته و حالا خیلی‌ها گناه کرونا را تا حد زیادی به گردن مردمی می‌اندازند که ظاهرا این ایپدمی را جدی نگرفته‌اند.

عشاق شمال مقصرند یا آنان که قم را قرنطینه نکردند؟

اشاره فقط به ویدئوهای جاده شمال نیست، پیش از این هم رقص‌های دسته جمعی در اراک و قم هم سوژه شده بود. همزمان برخی مقامات هم نسبت به جدی نگرفتن ماجرا از سمت مردم گله‌مندند. اما این بحث‌ها یک سویه دیگر هم دارد، چیزی که دارد فراموش می‌شود اهمال‌کاری برخی تصمیم‌گیرندگان در اطلاع‌رسانی ناصحیح و شاید دیرهنگام درباره کرونا و البته اصرار به قرنطینه و تعطیل نکردن شهرهایی مثل قم و تهران.

تصمیماتی که کرونا را تا کل ایران امتداد داد و حالا اوضاع اصلا خوب نیست، در همین لحظات هنوز تهران و قم تعطیل نیست. در واقع بی‌خردی برخی از مردم نمی‌تواند توجیه‌کننده رفتارهای با دامنه وسیع مسئولینی باشد که کرونا را در روزهای اول درست مدیریت نکردند و... شما چه فکر می‌کنید؟ مردم مقصرند یا مسئولین؟ برای ما بنویسید.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم