امروز: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۸۳۹۷
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
در حال عصر کرونا هر کاری اجتماعی و فرهنگی که حال مردم به ویژه بیماران در بیمارستان را خوب کند، قابل تقدیر است و باید از آن استقبال کرد.

مصطفی داننده- کرونا که مثل بختک روی سرمان افتاد، فکرش را هم نمی‌کردیم برخی از این آب هم برای خود کره بگیرند. تو رو خدا جان مردم را فدای بازی‌های سیاسی و دو قطبی سازی نکنید.

این ور آبی و آن ور آبی هم ندارد، متاسفانه برخی فقط به دنبال اهداف سیاسی خود هستند. مثلا یک عده در تلویزیون‌های فارسی زبان نشسته‌اند و دم از تعطیلی نماز جمعه، مراسم مذهبی و اجتماعات عمومی می‌زنند اما وقتی نوبت خودشان می‌رسد ایرانی‌ها را به کنسرت دعوت می‌کنند. انگار کرونا در نماز جمعه است و کنسرت‌ها آنتی ویروس دارند!

هرجا انسان‌ها در کنار هم باشند، کرونا هم هست. پس اگر راست می‌گویید و دغدغه مردم را دارید، کنسرت‌های خوانندگان در کشورهای مختلف را لغو کنید و مردم را در دام مشکلات نیندازید. شاید گذشتن از پول کار سختی باشد که برخی حاضر نیستند برنامه‌های خود را برای حفظ جان مردم لغو کنند.

کرونا

این تلویزیون‌ها حتی حاضر نیستند به مردم بگویند که نمی‌توانند از ایران خارج شوند که نکند از خرید بلیط‌های آنها منصرف شوند.

می‌بینید گاهی منافع سیاسی مردم را نادیده می‌گیرد گاهی منافع افتصادی. در داخل هم که از هر فرصتی برای دونیم کردن جامعه به خودی و غیر خودی استفاده می‌کنند. مثلا وقتی فیلم رقص چند پرستار در بیمارستان منتشر شد و مردم از هم از آن استقبال کردند و حتی بیماران هم بعد از تحمل سختی‌های بیماری، لبخندی به لب آوردند، عده‌ای کاسه داغ تر از آش شدند و برای خودشان فتوا صادر و رفتار پرستاران را محکوم کردند.

آنها برای مقابله با این رفتار در بیمارستان‌ها مداحی کردند تا به همین سادگی دو قطبی رقص و مداحی را در زمانه کرونا رواج دهند.

در حال عصر کرونا هر کاری اجتماعی و فرهنگی که حال مردم به ویژه بیماران در بیمارستان را خوب کند، قابل تقدیر است و باید از آن استقبال کرد. هرکسی توانست روحیه بیماران و کادر درمانی بیمارستان‌ها را بالا ببرد، عزیز است و باید او را بالای سرمان بگذاریم.

واقعا به مردم رحم کنید. آنها به اندازه‌ی کافی دغدغه دارند. الان در کنار کرونا، فکر در مورد آینده دست از سر مردم بر نمی‌دارد. اینکه چه بلایی سرشان می‌آید، با چک‌های پاس نشده چه کنند؟ اجاره خانه و مغازه را چگونه بدهند؟ با جنس‌ها مانده روی دست‌شان چه کنند؟ و هزار ترس دیگر.

در حال حاضر، مردم احتیاج به فضایی آرام و شاد دارند. لطفا اگر کمک نمی‌کنید، بار روی بار نگذارید. این آب گل آلود شده برای ماهی گرفتن نیست. لطفا به جای تور پهن کردن کمک کنید این آب را شفاف کنیم تا مردم بتوانند در کنار آن در آرامش زندگی کنند./عصرایران

به قول بابا طاهر:

تو که یارم نئی، پیشم چرایی

تو که نوشم نئی، نیشم چرایی

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم