امروز: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۸۱۲۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
رئیس سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری ساری از آغاز عملیات شستشو و ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ساری خبر داد و گفت: این ناوگان دو نوبت صبح و عصر ضدعفونی می شود.
به گزارش تیتر امروز،سید سعید حسینی از آغاز عملیات شستشو و ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ساری خبر داد و گفت: نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ساری در دو نوبت صبح و عصر انجام می‌شود.
رئیس سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری ساری افزود: در حال حاضر ۶۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس زیر نظر این سازمان مشغول به فعالیت هستند که رانندگان تمامی این خودروها با آموزش‌هایی که دریافت کرده‌اند، آگاهی لازم از راه‌های پیشگیری از بیماری کرونا را دارند.

حسینی گفت: این سازمان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در ناوگان حمل و نقل عمومی، اقدام به تهیه مواد ضدعفونی کرده و در اختیار رانندگان اتوبوس‌ها قرار داده تا این افراد در دو نوبت صبح و عصر، پیش از سوار شدن مسافر اقدام به شستشو و ضدعفونی اتوبوس به ویژه دستگیره‌ها کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری ادامه داد: با هدف افزایش سطح آگاهی عمومی شهروندان از راه‌های مقابله با بیماری کرونا، بروشورهای آموزشی تهیه و در تمامی اتوبوس‌های درون شهری جهت آگاهی بخشی به شهروندان توزیع شده است.

وی از شهروندان خواست تا هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی، اصول بهداشتی را رعایت کنند.
/مهر
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم