امروز: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۸۰۲۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: این جلسه رئیس شورا برای رعایت حال اعضاء و نه حال خود به قرنطینه خودخواسته رفته و مشکلی برای ایشان به وجود نیامده است.
خبرگزاری مهر: نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: این جلسه رئیس شورا برای رعایت حال اعضاء و نه حال خود به قرنطینه خودخواسته رفته و مشکلی برای ایشان به وجود نیامده است.

ابراهیم امینی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر تهران که در غیاب محسن هاشمی به ریاست وی برگزار شد، گفت: حال آقای هاشمی مساعد است و مشکلی برای ایشان به وجود نیامده است اما با توجه به دیداری که با شهردار منطقه ۱۳ داشته برای رعایت حال اعضاء و نه حال خود به قرنطینه خودخواسته رفته است.

وی افزود: در بین اعضا، این نگاه وجود داشت که به دلیل همین شرایط جلسه شورا برگزار نشود در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که جلسات ادامه داشته باشد و وقفه‌ای در آن به وجود نیاید.

امینی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس تصریح کرد: برای راه یافتگان به مجلس آرزوی توفیق دارم و امیدوارم به وظایف مهم نمایندگی شان به خوبی عمل کنند. به ویژه در این شرایط خاص و در این مقطع زمانی که از لحاظ اقتصادی دچار مشکلات زیادی هستیم و در عرصه دیپلماسی نیز نیازمند تدابیر لازم هستیم.

نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: امیدوارم نمایندگان منتخب در مجلس این رسالت را به خوبی به سرانجام برسانند.

وی همچنین روز وکیل و روز مهندس را تبریک گفت و در ادامه به اقدامات شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: رسالت برعهده وزارت بهداشت است که باید تمام توان خود را برای سلامتی مردم بسیج کند و مدیریت شهری نیز در کنار وزارت بهداشت اقدامات لازم را برای کاهش نگرانی شهروندان انجام دهد.

کدام یک از اعضای شورا در جلسه امروز حضور نداشتند

جلسه امروز شورای شهر با تأخیر ۴۵ دقیقه‌ای انجام شد و پس از رسیدن به حد نصاب ۱۴ نفر با حضور شهردار تهران، دویستمین جلسه شورا آغاز به کار کرد.

محسن هاشمی، مرتضی الویری، احمد مسجد جامعی، آرش میلانی، ناهید خداکرمی، الهام فخاری و حسن خلیل آبادی در این جلسه غایب بودند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم