امروز: ۲۲ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۷۸۵۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
نشست صمیمی جمعی از بانوان نویسنده مازندران با یک بانوی داستان نویس برجسته کشوراداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به مناسبت روز زن، نشست صمیمی جمعی از نویسندگان بانوی استان با یک بانوی نویسنده موفق را برگزار کرد.

به گزارش تیتر امروز به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و منیژه آرمین، داستان نویس موفق کشور که نویسنده آثاری همچون کیمیاگران نقش، ای کاش گل سرخ نبود، بوی خاک، شب و قلندر، شباویز، سرود اروندرود و 16 سال می باشد، نشست صمیمی گروهی از نویسندگان بانوی استان به مناسبت روز زن در کتابخانه ساری شناسی برگزار گردید.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست با بیان اینکه افراد صاحب قلم رسالت سنگینی برای واگویی حقایق، جهت دهی به سبک زندگی و تحقق مراتب کمال انسانی بر عهده دارند، اظهار داشت: اگر این قلم بر دستان توانمند بانوان خوش قریحه و صاحب ذوقی باشد که با همه احساسات زنانه و مادرانه خود، نسل های بعد را از دانش و معرفت خود مغتنم می نمایند، رسالت بسیار خطیر و اثربخش خواهد شد.

وی با اشاره به موفقیت های خانم آرمین در عرصه نویسندگی، گفت: خانم آرمین که در طول زندگانی خود، انس مثال زدنی با قلم داشته و توانسته است کتاب های شایسته ای را در حوزه ادبیات داستانی به نام خود ثبت نماید، ثابت کرده است می توان با قلم زندگی کرد و زندگی ها را ساخت و برای همیشه زنده و جاوید ماند.

منیژه آرمین هم با معرفی و ارائه توضیحاتی دررابطه با آثارش، اذعان داشت: برای ماندگار شدن یک اثر باید حرف های بسیار برای گفتن داشت و حرف داشتن با مطالعه و کسب دانش و آگاهی بیشتر ارتباط مستقیم دارد؛ بدون تلاش و تحقیق و مطالعه، موفقیت حاصل نمی شود و موضوعات مختلفی هم هست که بانوان نویسنده می توانند به خلق اثر بپردازند و بواسطه آن خدمت شایسته ای داشته باشند و بدین سبب ماندگار شوند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم