امروز: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۷۸۲۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
۲۹۴ شعبه اخذ رای در ۵ شهر و ۳ بخشداری شرق مازندران مهیای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.
به گزارش تیتر امروز، هادی خنجری فرماندران شهرستان بهشهر با بیان اینکه شهرستان بهشهر مرکز حوزه انتخاباتی شرق مازندران با تمام ظرفیت آمادگی برگزاری انتخاباتی پرشور خواهد بودف گفت: در شهرستان های بهشهر ۱۳۰،نکا ۲۲۲ و گلوگاه ۴۲ شعبه اخذ رای آماده برگزاری انتخابات هستند.

او با اشاره به اینکه از این تعداد شعبه اخذ رای ۲۲۶ شعبه ثابت و ۶۸ شعبه نیز سیار خواهد بود، افزود:۱۳۶ شعبه شهری و ۱۵۸ شعبه نیز روستایی است.

او با بیان اینکه در مجموع ۲۴۰ هزار و ۶۰ نفر واجد رای دادن از این سه حوزه هستند، افزود:۱۱ هزار رای اولی در این حوزه انتخاباتی واجد شرایط رای دادن هستند.

خنجری گفت: ۶ هزار و ۸۸۰ نفر عوامل اجرایی و نظارتی در ۲۹۴ شعبه اخذ رای بر حسن اجرا و نظارت و صیانت از آرای مردم در این انتخابات هستند.

فرماندار شهرستان بهشهر از آمادگی و بسیج همه تمهیدات نرم افزاری و انسانی در این حوزه انتخاباتی و حوزه‌های بالادست ،افزود:همه گونه امکانات متناسب فراهم شده است که تمام واجدین شرایط رای دادن در این انتخابات شرکت کنند و امیدواریم انتخاباتی پرشور در شرق مازندران انجام شود.

تعداد ۱۴ نفر نامزد انتخابات دوازهمین ووره مجلس شورای اسلامی در شرق مازندران هستند که. مردم با رای خود در ۲ اسفند یک نفر را نماینده مجلس خواهند کرد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم