امروز: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۷۷۵۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
وضعیت تبلیغات کاندیدا آشفته است و هر روز چند کلیپ و عکس از کاندیداها در مناطق مختلف منتشر می‌شود که بعضا خجالت‌آور است، روزنامه «همدلی» در شماره امروز یادداشتی کوتاه در همین رابطه منتشر کرده، یاددداشت را اینجا گذاشتیم و چند عکس و ویدئوی خاص‌تر این روزها را هم در این کد قرار دادیم.
برترین‌ها: وضعیت تبلیغات کاندیدا آشفته است و هر روز چند کلیپ و عکس از کاندیداها در مناطق مختلف منتشر می‌شود که بعضا خجالت‌آور است، روزنامه «همدلی» در شماره امروز یادداشتی کوتاه در همین رابطه منتشر کرده،  یاددداشت را اینجا گذاشتیم و چند عکس و ویدئوی خاص‌تر این روزها را هم در این کد قرار دادیم.

همدلی نوشت:  اخبار و گزارش‌ها از سراسر کشور نشان می‌دهد که برخی از نامزدهای ورود به خانه ملت، برای جلب نظر رای‌دهندگان دست به هرکاری می‌زنند و در این مسیر به غیر از شأن خود به عنوان یک فرد، شأن جایگاهی را که قرار است اشغال کنند، نیز زیر سوال می‌برند.

طبیعی است که مردم ایران هرکسی را که به پارلمان بفرستند، می‌خواهند در وهله اول شخصیت و شأن آنان را نمایندگی کند و متصف به صفات یک ایرانی اصیل باشد و سپس به کاری که در حوزه وظیفه نمایندگی تعریف شده است، بپردازد. از این‌رو انتظار می‌رود که محافل سیاسی و فرهنگی اقدامات برخی از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم را رصد کرده و کژی‌های آن را به مردم نشان دهند.

مردم‌سواریِ یک کاندید انتخاباتی در اقلید فارس!

علت دلسردی حامیان روحانی چیست؟

پوستر خاص یک کاندیدا

علت دلسردی حامیان روحانی چیست؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم