امروز: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۷۵۹۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قائمشهر و سیمرغ گفت: ۱۰ میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز هنرستان موقوفه علی نفی کنی قائمشهر کمک مالی شده است.
۱۰ میلیارد ریال برای ساخت وتجهیز هنرستان موقوفه در قائمشهر کمک شد

به گزارش تیتر امروز،حجت الاسلام عبدالله ولی نژاد با اشاره به اینکه در راستای اجرای نیت واقف به بیش از ۱۰۰ نیازمند کمک نقدی پرداخت شده است، گفت: طی سال‌های اخیر بیش از یک میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز هنرستان موقوفه علی‌نقی کنی مساعدت مالی صورت گرفته است.

وی در تشریح بخشی از عملکرد اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائم شهر و سیمرغ افزود: در ساخت هنرستان دخترانه مدرن فنی و حرفه‌ای موقوفه علی نقی کنی در سال جاری ۲۶۰ میلیون تومان کمک مالی شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قائم شهر و سیمرغ از کمک ۱۷۰ میلیون تومانی در بخش خرید و تجهیز لوازم کارگاهی، آزمایشگاهی و درسی هنرستان مدرن فنی و حرفه‌ای در سال جاری خبر داد و گفت: در سال‌های اخیر بیش از یک میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز این هنرستان مساعدت مالی صورت گرفته است.

ولی‌نژاد بیان کرد: در راستای اجرای نیات اجتماعی و کمک به بیماران و نیازمندان سطح جامعه اداره اوقاف و امور خیریه قائم شهر تنها در سال جاری توانست برای کمک به بیش از ۵۰۰ بیمار حدود ۴۰۰ میلیون تومان مساعدت کند.

وی با اشاره به اینکه در راستای مساعدت به بیش از ۱۰۰ نیازمند کمک نقدی حدود ۱۲۰ میلیون تومان پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: از این میزان کمک حدود ۷۰ میلیون تومان با معرفی از اداره بهزیستی، ۵۰ میلیون تومان با معرفی از کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۲۵ میلیون تومان بامعرفی از بیمارستان رازی قائم شهر که برای شناسایی بیماران و توان خواهان نیازمند اقدام می‌کردند، پرداخت شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قائم شهر و سیمرغ میزان کمک این اداره به حوزه‌های علمیه سطح شهرستان از ابتدای امسال تاکنون را بیش از ۸۴ میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: همزمان با آغاز سال تحصیلی و ایام فاطمیه امسال حدود ۶۰ بسته تحصیلی دانش آموزان و معیشتی خانوار در اختیار خانواده‌های نیازمند سطح شهرستان قرار گرفته است.

ولی نژاد اظهار کرد: اداره اوقاف قائم شهر و سیمرغ در راستای خدمت رسانی به سیل زدگان ابتدای امسال نیز ضمن اعزام نیروهای جهادی در قالب هیأت‌های خادمین بقاع متبرکه و کارکنان اداره به شهرستان سیمرغ، ۱۰ میلیون تومان مساعدت مالی نیز پرداخت شده است.

وی از اعزام ۳۲ نفر از زائرین حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع) به مشهد مقدس در راستای اجرای نیات خیریه واقفین خبر داد و گفت: بیشتر این افراد برای نخستین بار به این سفر معنوی مشرف شدند./مهر

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور حاشیه فجر ۳۸؛ نشست «آبادان یازده شصت»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم