امروز: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۷۵۹۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: با توسعه فرودگاه، رامسر قطب گردشگری بین المللی می‌شود.
فرودگاه رامسر توسعه می یابد/دستور ویژه برای بازگشایی راههای گیلان

به گزارش تیتر امروز، محمد اسلامی در بازدید از فرودگاه رامسر گفت: باند جدید فرودگاه رامسر برای گسترش و ایمنی پروازها تغییرات و نیازمندی‌هایی داشت که باید مکمل اجرای باند برای رفع موانع اجرایی می‌شد.

وی با بیان اینکه مرکز آموزشکده ملاصدرا و مجتمع‌هایی که در اطراف باند جدید فرودگاه رامسر به عنوان مانع وجود داشت طبق توافقات صورت گرفته رفع شد، تصریح کرد: برخی موانع فرودگاه رامسر برطرف شد و در آینده این طرح تکمیل خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی افزود: با توسعه ترمینال در فرودگاه رامسر پذیرش پروازهای خارجی انجام خواهد شد.

محمد اسلامی با اشاره به اینکه با توسعه فرودگاه، رامسر قطب گردشگری بین المللی می‌شود خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های مسئولان کشور و فرماندار رامسر توسعه فرودگاه پیشرفت خوبی داشت و زودتر در مدار قرار می‌گیرد از این رو باند جدید فرودگاه رامسر در روزهای آتی افتتاح می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی گفت: با بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر پروازها با ظرفیت بیشتر برقرار می‌شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد.

محمد اسلامی با اشاره به اینکه فرودگاه رامسر مشکل اعتباری ندارد گفت: این سیستم‌ها با منابع مالی که پیش بینی شده کفایت می‌کند و برای آزاد شدن اراضی و تملک اراضی توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه تمیهداتی صورت گرفته و منابعی نیز از سوی شرکت فرودگاه‌ها پیش بینی شده است.

وی درباره راه اندازی دفتر وزارت امور خارجه و پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر افزود: با راه اندازی ترمینال امکانات ویزای فرودگاهی نیز صادر خواهد شد.

وی درباره بارش برف سنگین در استان گیلان با اشاره به بازگشایی مسیرهای اصلی تصریح کرد: به صورت نقطه‌ای در برخی مسیرها عبور و مرور متوقف شده بود که خودروهای فاقد تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ عامل آن بودند و حجم برف بین ۸۳ تا بیش از یک متر در آزادراه و عوارضی امامزاده هاشم سبب شد تا عبور و مرور مختل شود.

وزیر راه با اظهار اینکه تلاش برای بازگشایی راههای اصلی ادامه دارد گفت: ماشین آلات و تجهیزات به استان گیلان اعزام شد و دستورات فوری برای گشایش راه‌ها صادر شده است./ مهر


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور حاشیه فجر ۳۸؛ نشست «آبادان یازده شصت»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم