امروز: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۷۰۵۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
سرمربی کنونی تیم شهرداری ماهشهر در بین دو نیمه بازی تیمش برابر شهرداری بوکان در رختکن تیمش مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته است.

ورزش سه: اتفاقات عجیبی در دیدار شهرداری ماهشهر و سردار بوکان به وقوع پیوسته که دیگر کسی برایش نتیجه این دیدار اهمیت چندانی ندارد و مهم وقایعی است که صحنه‌های زشت و تاسف برانگیز را در بوکان رقم زده است.

دو تیم شهرداری ماهشهر و سردار بوکان از سری مسابقات لیگ دسته دوم، امروز در بوکان بازی داشتند، اما جنجال زننده حرف اول بازی امروز بود، ماهشهری‌ها در نقل و انتقالات نیم‌فصل گلر تیم سردار بوکان را به خدمت گرفتند و این انتقال باعث ناراحتی هواداران تیم رقیب شده بود.

ضرب و شتم شدید مهدی پاشازاده در بوکان

پیش از شروع بازی، هواداران سردار بوکان مانع از حضور بازیکنان شهرداری ماهشهر در زمین شدند و شعار‌های عجیب و تاسف برانگیزی از سوی آن‌ها علیه اعضای تیم میهمان سر داده شد و همچنین گلر سابق خود را تهدید کردند.

در ادامه و با وجود همه این مسائل، با آرام شدن جو، مهدی پاشازاده بازیکنانش را برای گرم کردن به زمین فرستاد که با گلوله‌ای برفی از آن‌ها از سوی هواداران پذیرایی شد. با تمام این اتفاقات بازی انجام شد، اما ماجرای درگیری در بین دو نیمه بود، زمانیکه مهدی پاشازاده قصد ورود به رختکن به عنوان اولین نفر را داشته، با درب‌های باز رختکن مواجه می‌شود و در ادامه چند هوادار و لیدر منتسب به تیم بوکان در رختکن حاضر بوده‌اند و با مشت به گیجگاه و صورت وی زدند تا جاییکه وی تا آستانه بیهوشی پیش‌رفته است.

حضور بازیکنان دیگر و بقیه مسئولین تیم شهرداری در رختکن باعث می‌شود تا این هواداران به بیرون هدایت شوند، اما بین دو نیمه، یک ساعت تاخیر ایجاد می‌شود و پس از ۶۰ دقیقه دو تیم به زمین بازگشتند که در پایان تلاش دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا شاگردان پاشازاده از این ورزشگاه جنجالی دست پر به خوزستان باز گردند. با این تساوی تیم سردار در رده سوم و تیم شهرداری در رده پنجم جدول باقی ماندند و هر دو شانس زیادی برای صعود به لیگ یک خواهند داشت.

این اتفاقات البته در انتهای بازی نیز ادامه داشت و هواداران بوکان بیرون از رختکن و ورزشگاه منتظر بازیکنان تیم حریف بودند و تا ساعتی پس از بازی، تیم میهمان در رختکن محبوس بوده است.نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور حاشیه فجر ۳۸؛ نشست «آبادان یازده شصت»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم