امروز: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۶۹۸۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
در حاشیه انتخاب سعید آرام بعنوان مدیر بهزیستی تهران بزرگ
امروز که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم، بد نیست بدانیم آرامِ خندان و دوست داشتنیِ بهزیستی چرا و چگونه از خدمت در مازندران محروم شد؟ با کمال تأسف باید بگوییم این‌جا هم پای یک نماینده در میان بود! لابد می‌پرسید کدام نماینده؟ با تأسفِ بیشتر باید بگوییم یکی از نمایندگان که همشهری‌ خودمان است!

تیتر امروز:این روزها در میان فهرست تمام اخبار ناامیدکننده‌ای که هر روز صبح جلوی روی‌مان قرار می‌گیرد، یک خبر خوب وجود داشت و آن‌هم انتصاب یک قائمشهری به عنوان مدیر بهزیستی تهران بود. دکتر «سعید آرام» که چندی پیش مدیرکل بهزیستی مازندران بود و با بی‌مهری برخی‌ها جامعه تحت پوشش بهزیستی مازندران از حضورش محروم شد.


امروز که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم، بد نیست بدانیم آرامِ خندان و دوست داشتنیِ بهزیستی چرا و چگونه از خدمت در مازندران محروم شد؟
 با کمال تأسف باید بگوییم این‌جا هم پای یک نماینده در میان بود! لابد می‌پرسید کدام نماینده؟ با تأسفِ بیشتر باید بگوییم یکی از نمایندگان که همشهری‌ خودمان است!

خب لابد می‌پرسید چرا؟! قصه باج‌خواهی بعضی نمایندگان از مدیران دستگاه‌های اجرایی که قبلا وجود داشت، به آن بیفزایید انتصاب رفیقِ نماینده که نمایندۀ قصۀ ما به او بدهکار بود!


حالا چه شد؟ آقای نماینده آرام را با فشار برکنار کرد، اما توان انتصاب دوست‌اش را نداشت؛ سرپرست ساروی منصوب و بعد از سرپرست هم مدیرکل ساروی یعنی دکتر «فرزاد گوهردهی» دوست داشتنی منصوب شد. یعنی به جای حفظ یک مدیرکل قائمشهری او را از منصبی که داشت عزل کردیم.


لیاقتِ آرام اما خیلی زود بر پایتخت‌نشینان محرز شد و «سعید آرام» به عنوان مدیر بهزیستی تهران منصوب شد.
سهم‌خواهی‌ها و زیاده‌خواهی‌های بعضی آقایان تمامی ندارد. حتی اگر به قیمت از دست رفتن فرصت‌های مناسب برای منطقه و استان تمام شود، برای آن‌ها یک چیز مهم است: روابط شخصی برای رسیدن به منافع شخصی!

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم