امروز: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۶۸۲۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
در حالی که در فضای مجازی اعلام شد صورت یک پسر بچه در مهد کودک رامسر با کفگیر سوزانده شد پدر و مدیر این مهد داستان دیگری را روایت می‌کنند.
به گزارش تیتر امروز، از دیشب مطلبی با عنوان سوزاندن صورت یک پسر بچه با کفگیر در یکی از مهد کودک‌های رامسر در فضای مجازی منتشر و اعلام شد پدر این بچه به اداره بهزیستی شهرستان رامسر مراجعه و اعلام کرد مربی یکی از مهد کودک‌ها بچه اش را با کفگیر سوزانده و ریاست اداره بهزیستی هم دستور اخراج این مربی را صادر کرده است.

میثم طالشی پدر این پسر بچه ۶ ساله گفت: ظهر دیروز هنگام بازگرداندن بچه از مهدکودک، متوجه آثار سوختگی در طرف چپ صورت پسرم شدم و بر اساس آنچه که پسرش و برخی بچه‌های مهدکودک گفتند کفگیر داغ روی بخاری مهد کودک قرار داشت.

طالشی ادامه داد: وقتی از مدیر مهد درباره این اتفاق پرسیدم او گفت: بچه هنگام خروج از کلاس از کنار بخاری رد شد و کفگیر داغ به صورت او خورد.

 او با بیان اینکه نمی‌خواهم از این مهد کودک شکایت کنم، افزود: تنها خواسته من مراقبت بیشتر از بچه‌ها در این مراکز آموزشی است.

خانم  نورعلی خانی مدیر این مهد کودک نیز در خصوص این اتفاق، گفت: با توجه به اینکه این مهدکودک تا بعد از ظهر فعالیت می‌کند مربی مهد دیروز غذای خود را روی بخاری داخل کلاس گذاشته بود تا گرم شود.

او ادامه داد: بچه‌ها هنگام خروج از کلاس درس بودند و کفگیر دست مربی بود که ناخودآگاه به صورت پسربچه می‌خورد.

مدیر این مهد با ابراز تاسف از این اتفاق گفت: این مربی سه سال در این مهد کودک فعالیت می‌کند و تاکنون هیچ گزارشی از برخورد نامناسب با کودکان نداشته است.

او  با بیان اینکه مربی مهد باید بیشتر مراقبت می‌کرد ،گفت: اگرچه همه کودکان تحت پوشش بیمه هستند، اما همه هزینه‌های درمانی این کودک را تقبل می‌کنم./ باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم