امروز: ۲۱ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۶۳۹۶
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
خیلی آشنا به نظر می‌رسید و در نگاه اول او را نشناختم. اما وقتی برگشتم و دوباره به چشمانش خیره شدم با دیدن لبخندش، حافظه‌ام به کار افتاد و یادم آمد چه روزهای قشنگی را با این دوست قدیمی پشت میز مدرسه طی کرده‌ایم. در آن لحظه با خوشحالی اسمش را صدا زدم و گفتم: نیلوفر تو کجا این جا کجا؟ بعد از حدود ۱۵ - ۱۴ سال که از همدیگر دور افتاده بودیم امروز با هم روبه رو شده‌ایم و باید جشن بگیریم.
به گزارش تیترامروز به نقل از رکنا، زن جوان در دایره اجتماعی کلانتری افزود: آن روز پس از گفت وگویی کوتاه و مرور سریع خاطرات شیرین دوران دبیرستان با اشتیاق شماره تلفن خانه و همراهم را به دوستم دادم و قرار شد سر فرصت به خانه ام بیاید و بنشینیم و یک دل سیر همدیگر را ببینیم.

به این ترتیب بود که رابطه من و دوست قدیمی ام برقرار شد. ولی افسوس که نمی دانستم این نیلوفر، همان دختر ساده و بی ریای قبلی نیست و چهره شیطانی پشت این ظاهر پنهان شده است. میترا اشک هایش را پاک کرد و گفت: من ساده لوح همکلاسی قدیمی ام و یکی از دوستانش را به حریم خانه ام راه دادم و نمی دانستم که آن ها از اعضای یک لانه فساد هستند.

متاسفانه نیلوفر و آن دختر جوان با رفت و آمدهایی که به خانه ام داشتند و سوءاستفاده از اعتمادم و عشوه گری و نیرنگ های شیطانی شان نه تنها شوهرم را از راه درآوردند بلکه شوهر خواهرم را نیز فریب دادند. الان همسر من و شوهرخواهرم هر دو از طریق دوست نیلوفر به دام مواد مخدر افتاده اند و همچنین او زمینه آشنایی شان را با دختر دیگری نیز فراهم کرده است.

هیچ وقت فکر نمی کردم با اعتماد بی جا به یک دوست قدیمی چنین مشکل بزرگی در زندگی مان به وجود بیاید و... .

«علی خانی زاده» کارشناس رسمی دادگستری در حقوق خانواده می گوید: این مسئله مهم را باید از دو منظر مورد توجه قرار دهیم. نکته اول انتخاب دوست و شرایط یک دوست خوب است. خوب است بدانیم دوست صمیمی که بعد از ۱۵ سال او را دیده ایم مانند دوستی است که تازه می خواهیم با او ارتباط برقرار کنیم و نیازمند شناخت و احتیاط بیشتر در برقراری روابط با چنین فردی هستیم. کارشناس ارشد حقوقی مخابرات خراسان رضوی افزود: نکته مهم دیگر رعایت حرمت و حریم زندگی زناشویی و خانوادگی است. این که بدانیم چه کسی را و تا چه حد به حریم خصوصی زندگی خود راه دهیم و حد و مرزهای مشخصی برای ارتباط با دیگران داشته باشیم یک مهارت مهم و اساسی است. رعایت نکردن همین نکات ساده برای بسیاری از زوج های جوان مشکلات پیچیده ای را درست کرده است.


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم