امروز: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۵۲۰۶
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
قائم مقام باشگاه نساجی مازندران گفت:از مسولان استان می‌خواهیم فکری به حال چمن ورزشگاه وطنی کنند که از نظر زیر ساخت دچار مشکل است.
تیتر امروز،سیف الله پور قائم مقام باشگاه نساجی مازندران با بیان اینکه مسولان فکری به حال چمن ورزشگاه وطنی کنند، گفت:چمن این ورزشگاه از لحاظ زیر ساختی دچار مشکل است و هر هفته بازکنان ما و حتی بازیکنان حریف حین بازی دچار مصدومیت می‌شوند.

او افزود:چمن ورزشگاه به نوعی است که بعد هر بازی بازیکنان دچار کوفتگی شدید می‌شوند و احتمال آسیب دیدگی در آن‌ها بیشتر می‌شود.

سیف الله پور با بیان اینکه نساجی تنها تیمی است که در همه رده‌های سنی در لیگ برتر حضور دارد گفت:متاسفانه ما به علت نداشتن زمین تمرین مجبوریم ۲ روز قبل بازی به فائمشهر بیاییم.

قائم مقام باشگاه نساجی فشردگی بازی‌ها را یکی دیگر از علل مصدومیت بازیکنان این تیم برشمرد و افزود:بازی‌های لیگ هر ۴ روز برگزار می‌شود و این مسئله برای تیمی مانند نساجی که از امکانات زیادی برخوردار نیست مشکل آفرین است.

او با اشاره به بازی امروز با شهر خودرو گفت:در بازی امروز مصدومان زیادی داریم و امیدواریم جوانان این تیم در غیاب بازیکنان مصدوم موفقیت لازم را بدست آورند.

سیف الله پور از هواداران خواست به ورزشگاه بیایند و از تیم نساجی در بازی امروز حمایت کنند.
 
بازی نساجی مازندران و شهر خودرو مشهد امروز جمعه 22 آذرماه در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار می شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: