امروز: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۵۰۱۳
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
باید تعداد پیشنهادات لیگ برتری علی دایی از قبل از آغاز لیگ نوزدهم تا الان را بشماریم. او حتی پیش از آغاز فصل هم با وجود شایعه ممنوع الکاری اش پیشنهاداتی دریافت کرده بود.

به گزارش تیترامروز به نقل از جام جم آنلاین ، علی دایی از تیم های مختلفی پیشنهاد دریافت کرد. از گل گهرسیرجان تا نساجی مازندران. واقعیت هم این است که برخی از پیشنهادات را نمی توان رسمی تلقی کرد. مثلا روز گذشته علی دایی در گفت و گویی پیوستن به تراکتور را تکذیب کرد اما نمی دانیم این تیم تبریزی واقعا به دایی پیشنهاد داده بود یا خیر. به هر حال محال است که آقای گل جهان تا این هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران پیشنهادی دریافت نکرده باشد.

علی دایی از سال 1385 تا همین فصل گذشته با تیم های مختلف در لیگ برتر مربی گری کرده است. از تیم پرسپولیس گرفته تا سایپا و از تیم های صبا و راه‎آهن گرفته تا سایپا. موفقیت هایی هم به دست آورده. یک قهرمانی در لیگ برتر و سه قهرمانی در جام حذفی. قهرمانی او در لیگ برتر با سایپا رقم خورد، یعنی زمانی که در نقش بازیکن-مربی برای نارنجی پوشان به میدان می رفت. دو قهرمانی در جام حذفی با پرسپولیس به دست آورد و یک قهرمانی هم با صبا.

در 12 فصل اخیر سابقه نداشته که دایی در لیگ برتر فوتبال ایران حضور نداشته باشد. حتی در بدترین شرایط باز هم تیم های متعددی خواهان جذب او بوده اند. اما اوضاع برای علی دایی از اواخر فصل گذشته متفاوت شد یعنی زمانی که به دلیل مصاحبه علیه مدیرعامل سایپا و البته انتقاد از کیفیت محصولات این کارخانه حکم اخراج گرفت.

دایی از آن زمان تاکنون بارها در معرض پیشنهادات مختلف تیم های لیگ برتر قرار گرفته اما تا امروز همه آنها را جواب کرده است. بعدا مشخص شد که بیماری مادرش که البته خوشبختانه رو به بهبود است در جواب کردن همه پیشنهادات نقش داشته است.

آقای گل جهان به دلیل بیماری مادرش هر چه پیشنهاد دریافت کرد نپذیرفت اما اینبار اوضاع دیگر متفاوت است. بیماری مادرش بهبود یافته و از سویی پیشنهادات خوبی از سوی تیمی مثل تراکتور به دستش می رسد اما باز هم نمی پذیرد. ماجرا مشکوک نیست؟ دایی واقعا از فوتبال خسته شده یا اینکه خبرهای خیلی جدیدتر و بزرگ‎تری در راه است؟ نکند قول و قرارهایی داده و گرفته؟ به هر حال آنچه که در ارتباط با دایی می بینیم با توجه به شناختی که از او داریم تا حدودی عجیب است. کاپیتان سابق تیم ملی تحمل دوری از فوتبال را نداشت اما اکنون خیلی راحت خود را کنار کشیده و به پیشنهاد تمام تیم ها نه می گوید. شایعاتی در اینباره شنیدیم. یکی مربوط می شود به مهاجرتش به خارج از کشور که البته بعید می دانیم این شایعه واقعیت داشته باشد. یکی دیگر هم مربوط می شود به احتمال حضورش در پرسپولیس که این یکی هم خیلی بعید است.

به هر حال دایی مشکوک است، خیلی مشکوک. سکوتی هم که در پیش گرفته عجیب به نظر می رسد. خبرهایی درباره علی دایی در راه است؟

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: