امروز: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۹۷۵
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از فعالیت ۳۱ پژوهش سرای دانش آموزی در استان خبر داد و گفت: پارسال ۱۵ دانش آموز در المپیادها درخشیدند.

به گزارش  تیتر امروز، عسکری نیکزاد در مراسم افتتاح هفته پژوهش در قائم‌شهر، با تأکید بر اهمیت بروزآوری پروژه‌های در حال اجرا، گفت: نوآوری و بروزرسانی اطلاعات و پژوهش موجب می‌شود تا حداکثر استفاده از قابلیت ها و فرصت ها، بوجود آید.

وی افزود: اتکاء بر امورات سنتی باعث می‌شود تغییر را سخت بپذیرم اما پژوهش ما را همیشه بروز نگه داشته و ما می‌توانیم از فرصتها و فضاهای ایجاد شده بهترین بهره را ببریم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، تصریح کرد: دنیا تلاش دارد بین دانشگاهها و مراکز تولید، ارتباط برقرار کند.

نیکزاد از وجود ۳۱ مرکز پژوهش‌سرای دانش‌آموزی در مازندران خبر داد و بیان کرد: آموزش و پرورش فعالیتهای پژوهشی را در دو بخش دانش‌آموزی و فرهنگیان آغاز کرده و در مجموع در بخش دانش‌آموزی ۳۱ مرکز پژوهش‌سرا با توجه به امر پژوهش به طور جدی ایجاد شد.

وی عنوان کرد: در سال گذشته ۱۵ دانش‌آموز مازندرانی در المپیادها و مسابقات زیست فن‌آوری و ۶ دانش‌آموز در جشنواره‌های خوارزمی درخشیدند.

نیکزاد در خصوص سرگروههای آموزشی، توضیح داد: در این بخش سعی شده حداکثر استفاده را در امر پژوهش داشته باشیم که در همین راستا، گروههای آموزشی موظفند آخرین داده‌ها و آخرین روشهای ارائه مطالب را کسب کرده و نخبگان منتخب بصورت حضوری این مطالب و روشهای ارائه‌ را به معلمان دیگر برای بهره‌مندی دانش‌آموزان انتقال دهند

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم