امروز: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۹۵۹
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
یک نماینده مجلس گفت: آقای منتظری به عنوان دادستان کل کشور باتوجه به بررسی‌هایی همه‌جانبه‌ای که داشتند قول دادند که در اسرع وقت غربالگری بازداشتی‌های حوادث اخیر انجام شود و سره از نا‌سره جدا شود.

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,بهروز نعمتی

به گزارش تیتر امروز به نقل از ایلنا، بهروز نعمتی در پاسخ به این سوال که چقدر ضرورت دارد قوه قضائیه و نهادهای ذیربط جهت جلوگیری از بروز شایعات تعداد کشته‌شدگان و بازداشت‌شده‌ها را در حوادث اخیر ناشی از گرانی بنزین اطلاع‌رسانی کنند؟ گفت: مسئول این موضوع عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور است.

 

عضو فراکسیون مستقلان ولایی تاکید کرد: ایشان باید جمع‌بندی موضوعات را به چند دلیل مطرح کند یکی اینکه مسئول اجرای این طرح آقای رحمانی فضلی است، دوم اینکه ایشان به عنوان رئیس شورای عالی اطلاع‌رسانی کشور مسئولیت دارد و اگر قرار باشد کاری انجام دهند ایشان باید گزارش آن را اعلام کنند.

 

عضو هیئت رئیسه مجلس در واکنش به اینکه موضوعاتی در حیطه بازداشتی‌ها و کشته شدگان به قوه قضائیه مربوط می‌شود و این قوه باید در این موارد اطلاع‌رسانی کند، گفت: نه، چون موضوعات به صورت متمرکز متولی‌اش آقای رحمانی فضلی است ایشان باید اعلام کند.

 

نماینده مردم تهران در پاسخ به سوالی درباره مطرح شدن استیضاح وزیر کشور توسط تعدادی از نمایندگان گفت: متولی‌ استیضاح آقای مطهری است، تا آنجایی که من اطلاع دارم پیگیر بودند.

 

وی در پاسخ به این سوال که غربالگری کسانی که در این اعتراضات با بی‌گناهی دستگیر شده‌اند چگونه باید با کمترین خطا انجام شود تا حقی از کسی ضایع نشود و زمینه آزادی‌شان فراهم آید؟ گفت: به اعتقاد من آقای منتظری به عنوان دادستان کل کشور با توجه به حضوری که در  مجموعه داشتند و باتوجه به بررسی‌های همه‌جانبه‌ای که داشتند قول دادند که در اسرع وقت این اتفاق بیافتد و غربالگری انجام شود و بالاخره سره از نا‌سره جدا شود.

 

عضو فراکسیون مستقلان ولایی در پاسخ به این سوال که اینکه پخش اعتراف تلویزیونی تعدادی از دستگیر شدگان این حوادث پیش از محکومیت‌شان در دادگاه را صحیح می‌دانید؟ گفت: موضوعات امنیتی را  نمی‌دانم دستورالعملش چیست. ولی موضوعات امنیتی قاعدتا موضوعات خاص خودش است. باید ببینیم آیا آن قاضی که این کار را کرده از نظر امنیتی نگاهش چه بوده و بعد به عنوان ضابط نظرش چه بوده است، این‌ها را باید گرفت اما صرف اینکه بگوییم امنیتی هست یا نیست من خیلی وارد نیستم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم