امروز: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۹۱۴
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
دختر جوان که در دام سیاه شوهرخاله رمال خود گرفتار شده بود دیروز در دادگاه به تشریح سرنوشت شومش پرداخت.
روزنامه خراسان: دو ماه قبل دختر ۱۸ ساله‌ای به نام الناز همراه مادرش به پلیس آگاهی رفت و از شوهر خاله ۳۴ ساله اش به نام پرویز شکایت کرد.

وی گفت:شوهر خاله ام رمال است. او ادعا می‌کرد با اجنه در ارتباط است و می‌تواند کاری کند تا در کنکور قبول شوم. او با حرف هایش مرا فریب داد و به خانه شان کشاند و دوبار مرا آزار داد.

با شکایت دختر جوان، شوهرخاله وی ردیابی و بازداشت شد و دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران از خود دفاع کرد.

تشریح ماجرا

در ابتدای جلسه، دختر جوان به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: شوهرخاله ام مدتی است که رمالی می‌کند. او مدعی بود با اجنه در ارتباط است و می‌تواند دعایی بخواند که در کنکور قبول شوم. او با حرف‌هایش مرا فریب داد و از من خواست تا یک روز در غیاب خاله ام همراه یکی از دوستانم به خانه آن‌ها در بلوار فردوس بروم، اما دوستم که از این تصمیم منصرف شده بود همراهم نیامد و من به تنهایی به خانه شوهر خاله ام رفتم، اما او دوبار مرا آزار داد.

وی ادامه داد:قبل از این ماجرا شوهرخاله ام حرف‌هایی می‌زد که باعث شد اعتمادم جلب شود. او می‌گفت قرصی از آسمان به زمین می‌افتد که اگر آن را بخورم در امتحان قبول می‌شوم. همان موقع قرصی از آسمان به زمین افتاد. او با رفتارهایش اعتمادم را جلب کرده بود. آخرین بار با من تماس گرفت و گفت اجنه قصد دارند پدر و مادرم را بکشند و اجساد آن‌ها را تکه‌تکه کنند.

او می‌گفت اگر تا یک ساعت دیگر به خانه آن‌ها نروم اجنه نقشه شان را اجرا می‌کنند. من که از حرف‌های شوهر خاله ام ترسیده بودم بلافاصله به خانه خاله ام رفتم، اما شوهر خاله ام مرا آزار داد و وقتی مقاومتم را دید به شدت مرا کتک زد و مجبور کرد تا به خواسته سیاهش تن دهم.

دختر جوان در حالی که اشک می‌ریخت، گفت: بعد از این ماجرا روحیه ام خراب شده بود و به افسردگی مبتلا شده بودم. شب‌ها مدام گریه می‌کردم تا این که مادرم متوجه ماجرا شد و حقیقت را به او گفتم. من همراه پدر و مادرم به خانه شوهر خاله ام رفتیم و او گفت من به خواسته خودم با او رابطه برقرار کرده ام.

این دختر ادامه داد: وقتی خاله ام به این ماجرا پی برد وسایلش را جمع و شوهرش را ترک کرد. حالا درخواست طلاق داده و پرونده آن‌ها در جریان است. این مرد زندگی مرا تباه کرد و حالا برایش اشد مجازات می‌خواهم.

ادعای عجیب در دادگاه

سپس مرد رمال به دفاع از خود پرداخت و جرمش را انکار کرد. وی گفت: من این دختر را آزار نداده ام. او و دوستانش در یک گروه تلگرامی عضو هستند که یک زن آرایشگر به آن‌ها آموزش‌های رمالی و جن گیری می‌دهد. حرف‌هایی را که این دختر علیه من مطرح کرده زن آرایشگر به او گفته است.

وی ادامه داد: پدر و مادر این دختر از همان ابتدا در زندگی من و همسرم دخالت می‌کردند و می‌خواستند زندگی ما را از هم بپاشند. حالا که دعوای من و همسرم شدت گرفته چنین موضوعی را علیه من مطرح کرده‌اند. من و همسرم در یک مجتمع مسکونی زندگی می‌کنیم و اگر این دختر را به زور آزار داده بودم حتماً فریاد‌های کمک او را همسایه‌ها می‌شنیدند و به کمک او می‌آمدند.

قاضی پرسید: همه دوستان و آشنایانت تایید کرده اند که رمالی می‌کردی حالا چطور منکر هستی که متهم پاسخ داد: من حرف‌های آن‌ها را قبول ندارم و می‌گویم بی گناهم.

قضات دادگاه ادامه جلسه را به روز‌های بعد موکول کردند تا کارشناسان پزشکی قانونی درباره این پرونده اظهار نظر کنند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم