امروز: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۹۰۴
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
دادستان مرکز استان مازندران گفت: بر اساس قانون همکاران ما مجاز هستند که به‌طور جدی با خریداران و فروشندگان پرندگان مهاجر و غیرمجاز برخورد کنند، غیر از اینکه دارای مجوز شکار باشند.
ادامه ممنوعیت شکار پرندگان زمستان گذران در مازندران

به گزارش تیترامروز به نقل از فارس سیدیونس حسینی‌عالمی دادستان مرکز استان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: از سال گذشته اطلاع رسانی مبنی بر اینکه با خرید و فروش پرندگان زمستان‌گذران و مهاجر برخورد شود، انجام شد.

 

وی افزود: بر اساس قانون همکاران ما مجاز هستند که به طور جدی با خریداران و فروشندگان پرندگان مهاجر و غیرمجاز برخورد کنند، غیر از اینکه دارای مجوز شکار باشند.

حسینی‌عالمی خاطرنشان کرد: ادارات مرتبط در بخش شکار غیرمجاز چون محیط زیست هم وظیفه دارند هر گونه خرید و فروش و شکار پرندگان غیرمجاز را منع اعلام کنند.

این مسؤول یادآور شد: طرح برخورد با شکارچیان غیر مجاز و ممنوعیت شکار پرندگان زمستان،گذران از سال قبل تاکنون قدم به قدم در حال انجام است، و ادامه خواهد داشت، هر گونه اقدام در خرید فروش پرندگان ممنوع است.

وی اضافه کرد: با شکارچیان غیر مجاز برخورد شده و پرونده قضایی برایشان تشکیل می‌شود و به مراجع قضایی ارسال خواهد شد، در استان به هیچ وجه شکار پرندگان نباید جریان داشته باشد مگر اینکه سازمان محیط زیست برایشان پروانه شکار و مجوز صادر کرده باشد.

حسینی عالمی هر گونه شکار پرندگان در شکارگاه‌های با هر روشی در استان مازندران را غیر قانونی و غیر مجاز اعلام کرد و گفت: مدیران استانی در محیط زیست و شورای تأمین استان و شهرستان موظفند طبق قانون با شکارچیان و خرید و فروش غیر مجاز پرندگان برخورد کنند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم