امروز: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۸۹۸
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از بازآفرینی به عنوان نمادی از مدیریت یکپارچه شهری یاد کرد وگفت: با این طرح، سمت و سوی توسعه شهری مدیریت خواهد شد.

به گزارش تیتر امروز،مهدی رازجویان  در جلسه هیئت اجرایی بازآفرینی شهری درباره توزیع قیر گفت: باید سهم بیشتری در توزیع قیر برای شهرداری هایی که بازآفرینی برای آنان اهمیت بیشتری دارد قائل شد، به عنوان نمونه شهر آمل سهم بیشتری از نظر توزیع قیر خواهد داشت و براساس طرح های شهرداری های، هم قیر و موارد دیگر توزیع می شود.

وی بر لزوم توجه به بازآفرینی شهری تاکید کرد و آن را راهی برای مدیریت شهری دانست و گفت: شهرداران ما پتانسیل و مدیریت در ساخت و ساز شهری ندارند بلکه مالکان توسعه شهری و ساخت و سازها را رقم می زنند.

رازجویان گفت: این درحالی که ما برای شهرها طرح جامع و تفصیلی تهیه و شهر را به سمت و سوی توسعه هدایت کنیم ولی شهرداری های ما نمی  توانند بر نحوه و سمت و سوی توسعه شهر مدیریت داشته باشند و شهر با تصمیم مالکان و سرمایه گذاران بر ساخت و سازها و نوسازی به سمت توسعه پیش می رود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از بازآفرینی به عنوان حربه و قدرتی برای شهرداران یاد کرد و گفت: می توان تسهیلات برای بهسازی و نوسازی معابر بهره گرفت و با بالارفتن سطح خدمات، رغبت سرمایه گذار و مالک نیز برای احیای بافت های فرسوده بیشتر می شود.

وی ادامه داد: بازآفرینی حربه ای می شود تا شهرداران توسعه شهری را به سمت و سوی مشخص و هدفمند پیش برند و باید از این حربه استفاده بیشتر شود.

وی با اظهار اینکه مدیریت یکپارچه شهری در بازآفرینی خلاصه می شود گفت: در این طرح دستگاه های خدمات رسانه، اعتبارات مورد نیاز را در محل مورد نظری شهرداری و شهری هزینه خواهند کرد و نمایی از مدیریت یکپارچه شهری در بازآفرینی محقق می شود./ مهر

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم