امروز: ۲۱ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۸۷۸
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه باد و باران مشکلات چند روزه آلودگی هوا را برطرف کرد، گفت: در ابتدای سال بالغ بر ۳ میلیون خودرو فاقد معاینه فنی در تهران جریمه شدند.
تیتر امروز،  فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه باد و باران مشکلات چند روزه آلودگی هوا را برطرف کرد، گفت: در ابتدای سال بالغ بر ۳ میلیون خودرو فاقد معاینه فنی در تهران جریمه شدند.

سردار حسین رحیمی صبح امروز در حاشیه سی و یکمین مرحله از طرح "رعد" با بیان اینکه خوشبختانه باد و باران مشکلات چند روز اخیر ایجاد شده در طی آلودگی هوای پایتخت را حل کرد، گفت: از ابتدای سال 29 هزار خودروی دودزا در تهران جریمه شدند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به فک‌ پلاک و اعزام به تعمیرگاه 1200 خودرو، از ابتدای سال جاری در تهران، تصریح کرد: از ابتدای سال بالغ 3 میلیون خودرو که فاقد معاینه فنی بودند جریمه شدند. البته این خودروها هم شامل خودروهایی با پلاک تهران و هم خودروهایی با پلاک شهرستان بودند که در پایتخت تردد داشتند.

این مقام انتظامی با اشاره به جدیت پلیس برای طرح ساماندهی رانندگی با موتورسیکلت در پایتخت، اظهار کرد: برخی از موتورسیکلت‌ها در آلودگی هوا نقش ویژه‌ای ایفا می‌کنند.

وی با بیان اینکه برای سال آینده کار کارشناسی برای رفع معایب طرح کاهش آلودگی هوا اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: یکی از بندهایی که پلیس درباره معایب طرح کاهش آلودگی هوا به شهرداری اعلام کرد اجرا شده و البته برای مابقی رفع معایب نیز در حال تلاش هستیم و شهرداری برای برخی از زیرساخت‌ها دچار مشکل است و به دنبال رفع معایب هستیم.

رئیس پلیس پایتخت افزود: بخش زیادی از اتوبوسهای سازمان نظامی و شرکت واحد نیز نوسازی شده است، اما تمام دستگاه‌ها باید در بحث آلودگی به درستی نقص خود را ایفا کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره بازگشت دلالان ارزی به پایتخت نیز یادآور شد: متاسفانه در چند روز اخیر برخی از دلالان ارزی به بازار ارز بازگشتند که روز گذشته دستور ویژه به دو پلیس امنیت و جرائم اقتصادی برای برخورد با این افراد دادم و به صرافی‌هایی که با این دلالان همکاری می‌کنند هشدار می‌دهم./تسنیم

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم