امروز: ۱۷ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۸۵۶
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
به مناسبت هفته پدافند غيرعامل و در راستاي آشنايي كاركنان با تهديدات و راهكارهاي مقابله با آن، همايشي در نيروگاه شهيدسليمي نكا برگزار شد.
به گزارش تیتر امروز،در اين همايش كه فرماندار و جمعي از مسئولان شهرستان نكا حضور داشتند، ابتدا محسن نعمتي كاربست تدابير پدافند غيرعامل را ضرورتي اجتناب ناپذير براي پيشگيري از آسيبهاي احتمالي دانست و افزود: همانگونه كه مقام معظم رهبري(مدظله العالي) كراراً بر اين موضوع تأكيد فرمودند، تحقق سياستها و پياده سازي اصول و الزامات پدافند غيرعامل تلاشي خردمندانه براي ارتقاء آمادگي، استحكام مؤلفه هاي امنيت ملي، صيانت از سرمايه هاي كشور و كاهش آسيبهاي ناشي از حوادث مختلف است.      

 مديرعامل شركت مديريت توليد برق نكا شكوفايي، بالندگي و استحكام دروني نظام مقدس جمهوري اسلامي را در گرو تلاش بي وقفه و عزم همگاني براي استقرار امنيت پايدار و مصون سازي زير ساختها در برابر تهديدهاي بالقوه ارزيابي كرد و گفت: در پدافند غيرعامل اساس كار اين است كه بهترين و مناسبترين راهكار را براي مقابله با چالشها و كاستن از آسيبها در مراكز حساس اجرايي كنيم.

وي در پايان به تشريح اقدامات پدافندي انجام شده در نيروگاه پرداخت.

سپس علي داد در سخناني ضمن هشدار در خصوص تهديدات فضاي مجازي اظهار داشت: ما با يك نظام سلطه جهاني مواجه هستيم كه بطور مدام و از طرق مختلف براي نفوذ در تمامي عرصه هاي ارزشي انقلاب و ترويج اباحهگري و تغيير سبك زندگي ايراني- اسلامي ما تلاش ميكند.

عضو شوراي اسلامي شهرستان نكا با اشاره به تأكيدات و هشدارهاي مكرر مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در خصوص تهاجم و ناتوي فرهنگي گفت: كشور ما طلايه دار مكتب اهلبيت است و بدليل پايبندي مردم به اصول اسلامي با منافع استكبار قابل جمع نيست به همين دليل در كانون دشمني و عداوت استكبار جهاني قرار داريم و دشمن در تلاش است تا از طريق نفوذ فرهنگي و ترويج افكار و انديشه هاي خود ما را از درون استحاله نمايد.

 وي ضمن ارائه آماري از تعداد و تنوع شبكه هاي فارسي زبان معاند جمهوري اسلامي ايران خاطر نشان ساخت: در كل دنيا سيصد ماهواره فعال وجود دارد كه 116 ماهواره با ظرفيت پشتيباني از 18 هزار كانال، فضاي كشور ما را پوشش ميدهند و دويست شبكه فارسي زبان بطور شبانه روزي در حال پخش برنامه هايي مغاير با ارزشهاي ايراني- اسلامي ما هستند.

 اين استاد دانشگاه در ادامه با اشاره به مهمترين اهداف شبكه هاي ماهوارهاي فارسي زبان معاند، افزود: ترويج بيبند و باري، افزايش بينظمي و ميل به بينظمي، افزون خواهي جنسي، از بين بردن هنجارها، بلوغ زودرس، از بين بردن ساختار خانواده، ازدواج سفيد، ترويج خيانت به همسر، ترويج خرافات و افكار مغاير با دين، ايجاد تضاد بين نسلي و ترويج مصرف مواد مخدر از اهداف مشترك اين شبكه هاست.

در پايان عبدالجواد توحيدي مقدم فرماندار شهرستان نكا و محسن نعمتي مديرعامل شركت مديريت توليد برق نكا، با اهداء لوحهاي تقدير جداگانه اي به سيدمهدي احمدي شهردار نكا،  محمودرضا عباسپور رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان نكا و ناوسالار يكم پاسدار پرويز قليپور فرمانده پايگاه دريايي ثامن الحجج(ع) شمال(ندسا) از تلاشها و اقدامات مؤثر آنان در اجراي برنامه هاي مديريت بحران و پدافند غيرعامل در سطح شهرستان نكا بويژه تعاملات و همكاري صميمانه با نيروگاه در اين خصوص قدرداني نمودند.

همچنين در اين همايش مديرعامل نيروگاه با اهداء لوح تقديري از تلاشهاي فرهاد كريمي معاون مالي و پشتيباني شركت در جهت تحقق اهداف و برنامه هاي پدافند غيرعامل در نيروگاه قدرداني نمود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم