امروز: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۷۷۵
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
معاون بندری و امور اقتصادی گفت: تخلیه غلات از سال ۹۶ تا کنون در بندرامیرآباد به عنوان پایلوت غلات بنادر شمال کشور بیش از ۷ میلیون تن بوده است.
به گزارش تیتر امروز،در مجموع بیش از ۷ میلیون تن غلات از سال ۹۶ تاکنون در بندرامیرآباد تخلیه شد، که از این میزان، ۲ میلیون و ۴۳۶ هزار ۲۷۷ تن در سال ۹۶، ۲ میلیون و ۹۴۷ هزار و ۹۸۱ تن در سال ۹۷ و حدود ۲ میلیون تن در سال ۹۸ بوده است.

او با اشاره به اینکه گروه غلات به طور میانگین سهم ۷۳ درصدی را در آمار تجمیعی تخلیه و بارگیری کالا در سه سال اخیر دارا است، افزود: در این راستا غلات از سال ۹۶ تا کنون با سهم به ترتیب ۷۶، ۷۷ و ۶۵ درصدی از کل تخلیه و بارگیری کالا در جایگاه نخست قرار دارد.

معاون بندری و امور اقتصادی بندرامیرآباد، جو، ذرت، ارزن، دانه‌های روغنی، سویا، کنجاله، گندم را از گروه غلاتی برشمرد که در این سال‌ها در بندر تخلیه شده، که در این میان جو و ذرت با حدود ۶ میلیون ۵۰۰ هزار تن بیشترین سهم تخلیه را در این ۳ سال به خود اختصاص داده است.

رنگ آور با بیان اینکه میزان تخلیه روغن خوراکی نیز از سال ۹۶ تا کنون بیش از ۶۲۰ هزار تن بوده است ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی‌های مدون و با در اختیار داشتن مدرن‌ترین تجهیزات، شاهد افزایش کم نظیر میزان تخلیه و بارگیری کالا در سال ۹۸ باشیم./ باشگاه خبرنگاران جوان از ساری 
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم