امروز: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۷۲۳
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
شرایط در اردوگاه سرخپوشان پیش از دیدار این تیم مقابل تیم مازنی چندان مساعد نیست و گفته می‌شود درگیری با سرمربی به حاشیه بزرگی برای آنها تبدیل شده است.

در تمرین دیروز سرخپوشان پاکدشت مابین علی نیکبخت سرمربی سرخپوشان و یکی از بازیکنان این تیم درگیری لفظی رخ داد.

درحالی‌که بازیکنان هجومی سرخپوشان به سمت دروازه شوت می‌زدند، سرمربی این تیم از مدافعان می‌خواهد که آنها هم به سمت دروازه شوت بزنند. ضربات بد مدافعان به سمت دروازه خشم نیکبخت را برانگیخت و علیه یکی از مدافعان فریاد کشید که ای موضوع سبب درگیری لفظی مابین دو طرف شده و تمرین پاکدشتی‌ها را به حاشیه کشید. مدافع مدنظر نیز حاضر به ادامه تمرین نشد و با سرد کردن، به محل اقامتش بازگشت.

درگیری در اردوگاه سرخپوشان پیش از بازی با مازنی‌ها

شرایط در اردوگاه سرخپوشان پیش از دیدار این تیم مقابل تیم مازنی رایکا بابل چندان مساعد نیست و گفته می‌شود درگیری با سرمربی به حاشیه بزرگی برای آنها تبدیل شده است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم