امروز: ۲۱ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۷۲۳
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
شرایط در اردوگاه سرخپوشان پیش از دیدار این تیم مقابل تیم مازنی چندان مساعد نیست و گفته می‌شود درگیری با سرمربی به حاشیه بزرگی برای آنها تبدیل شده است.

در تمرین دیروز سرخپوشان پاکدشت مابین علی نیکبخت سرمربی سرخپوشان و یکی از بازیکنان این تیم درگیری لفظی رخ داد.

درحالی‌که بازیکنان هجومی سرخپوشان به سمت دروازه شوت می‌زدند، سرمربی این تیم از مدافعان می‌خواهد که آنها هم به سمت دروازه شوت بزنند. ضربات بد مدافعان به سمت دروازه خشم نیکبخت را برانگیخت و علیه یکی از مدافعان فریاد کشید که ای موضوع سبب درگیری لفظی مابین دو طرف شده و تمرین پاکدشتی‌ها را به حاشیه کشید. مدافع مدنظر نیز حاضر به ادامه تمرین نشد و با سرد کردن، به محل اقامتش بازگشت.

درگیری در اردوگاه سرخپوشان پیش از بازی با مازنی‌ها

شرایط در اردوگاه سرخپوشان پیش از دیدار این تیم مقابل تیم مازنی رایکا بابل چندان مساعد نیست و گفته می‌شود درگیری با سرمربی به حاشیه بزرگی برای آنها تبدیل شده است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم