امروز: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۷۱۳
۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
استاندار مازندران گفت: باید روستاها به کارگاه تولیدات مختلف متناسب با ظرفیت استان و شهرستان تبدیل شود.
به گزارش تیتر امروز ،احمد حسین زادگان ظهر پنجشنبه در آیین افتتاح گازرسانی هفت روستای کوهستانی شرق مازندران افزود: وفاق و همدلی استان مهمترین عامل برای توسعه است که وجود دارد.

وی گفت: دولت تلاش دارد تا در بخش های مختلف زیرساخت فراهم کند و کار مهمتر به دستان مردم است و لذا اقتصاد باید با نگاه به درون و با توان خودمان حل شود.

استاندار مازندران گفت: نظام اسلامی در طول چهل سال تلاش فراوان انجام داد و اکنون در توسعه مشکلی نداریم و در رفاه شاید برخی مشکلات وجود داشته باشد.

حسین زادگان بیان داشت: باید روستاها به کارگاه تولیدات مختلف متناسب با ظرفیت استان و شهرستان تبدیل و کارآفرینی در آن ایجاد شود.

وی با بیان اینکه اشتغال و بیکاری با کار دولتی حل نمی شود ؛ یادآور شد: دولت باید بسترهای اشتغال را با تسهیلات کم بهره و رفع موانع تولید فراهم کند.

استاندار مازندران افزود: هزارجریب دارای مردمی سختکوش است و تلاش داریم تا خدمات به تناسب به مناطق مختلف ارائه شود و باید در حوزه اقتصادی متناسب با توسعه، رفاه بیاوریم و با همکاری دولت و مردم برای افزایش رفاه تلاش شود.

حسین زادگان گفت: گازرسانی یکی از خدمات مهم دولت است که در شرق مازندران بیش از ۱۵۰روستای کوهستانی در دستور گازرسانی است و تاکنون ۵۸روستا گازرسانی شده است./مهر

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم