به گزارش تیتر امروز، عملیات بهسازی و باسازی استادیوم شهید متقی ساری در سومین روز از هفته بسیج توسط بسیج سازندگی سپاه کربلا به زمین زده شد.

در این مراسم رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران، مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

مهدی اقبال پور رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا در حاشیه مراسم کلنگ نوسازی و بازسازی ورزشگاه ۷ هزار نفری شهید متقی ساری ضمن  تبریک هفته بسیج، گفت:‌با امضای توافق نامه با اداره کل ورزش و جوانان مازندران و نیز سازمان برنامه و بودجه استان، پروژه نوسازی و بازسازی  قدیمی ترین استادیوم فوتبالی کشور از امروز رسما آغاز شد.

اقبال پور در ادامه افزود: کل مساحت ورزشگاه ۱۳ هزار ۲۰۰ متر مربع است که احداث جایگاه ویژه و خدمات جانبی ۱۴۰۰ متر،جایگاه تماشاچیان ۴۵۰۰ متر، ساختمان هیئت‌های ورزشی ۵۶۰۰ متر و ساختمان اداری ۱۷۰۰ متر است که توسط بسیج سازندگی سپاه کربلا ساخته خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا با اشاره به اینکه این ورزشگاه ظرفیت ۷ هزارنفری دارد، خاطر نشان کرد:‌فاز اول این ورزشگاه که تخریب ساختمان های قدیمی و احداث جایگاه تماشاچیان،  ساختمان هیئت‌های ورزشی و ساختمان اداری را در ضلع شمالی را شامل می‌شود، تا پایان سال ۹۹ بازسازی آن به اتمام می‌رسد.

اقبال پور اظهار امیدواری کرد که  ورزشگاه شهید متقی سازی به دلیل دارا بودن مکان مناسب ، با یک طراحی فاخر و در شان شهروندان ساری  با توجه به تامین اعتبارات، تحویل مردم شود/بلاغ