امروز: ۲۰ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۵۰۵
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: چهار هزار خانوار مددجویان این نهاد در استان مستاجر هستند و مسکن ندارند.
۴۰۰۰ خانوار مددجوی مازندران مستاجر هستند

به گزارش تیتر امروز،رضا نوروزی دربازدید از غرفه در نمایشگاه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه چهار هزار مددجوی کمیته امداد استان مستاجر هستند اظهار داشت: همچنین بیش از سه هزار خانوار نیز مسکن نامناسب دارند و در روستاها زندگی می کنند.

وی افزود: در سال گذشته برای حدود ۸۰۰ مددجو اقدام با ساخت مسکن کردیم ولی با توجه به افزایش قیمت ها نیمی از این واحدها نیمه تمام باقی مانده است.

نوروزی یادآور شد: برای سال جاری ساخت ۲۰۰ مسکن مددجویی برنامه ریزی شده است و علاوه برآن بناداریم واحدهای ناتمام قبلی را نیز تکمیل کنیم.

مدیرکل کمیته امداد مازندران یادآور شد: اعتبار کمیته امداد برااساس نیاز نیازمندان است و سرانه هایی که برای ساخت مسکن داده می شود اندک است ولی هدف اصلی کمیته امداد توانمندسازی و اشتغال است.

نوروزی یادآر شد: کمیته امداد در سال قبل جزو سازمان های اشتغال زا بود و یک سوم اشتغال کشور را ایجاد کرده است و در مازندران در سال قبل پنج هزار فرصت شغلی ایجاد شده و امسال نیز ایجاد چهار هزار شغل برنامه ریزی شده است.

وی با عنوان اینکه سال قبل ۱۵ هزار خانوار بر شمار مددجویان کمیته امداد افزوده شده است گفت: تقریبا باید سالانه حدود دو تا سه هزار خانوار توانمندسازی شوند و پایدارسازی شغلی مسئله بسیار مهم برای امداد به شمار می رود.
مهر

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم