امروز: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۵۰۴
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
رئیس بسیج سازندگی مازندران مطرح کرد:
رئیس بسیج سازندگی مازندران گفت: ۳۳۰ پروژه محرومیت زدایی در بخش های مختلف همزمان با هفته بسیج در استان اجرا می شود.
اجرای ۳۳۰ پروژه محرومیت زدایی در مازندران


به گزارش تیتر امروز، سرهنگ محمدمهدی اقبال پور ظهر پنجشنبه در نشست با خبرنگاران با گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج و با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی به مدیریت و کار جهادی اظهار داشت: تنها راهی که برای عبور از تنگناها و مشکلات کنونی موثر است بازگشت به کار جهادی است.

وی افزود: همزمان با هفته بسیج ۳۳۰ پروژه در بخش های مختلف با هدف محرومیت زدایی و با اعتبار ۲۵۰ میلیارد تومان در استان اجرا می شود.

وی ادامه داد: شیوه و مدیریت کار جهادی در سال های قبل توسط جهاد سازندگی و با حضور در مناطق محروم و شناخت آسیب ها اجرا شده است و خوشبختانه امروز شاهد پیشرفت وتحول زیادی در کشور هستیم.

سرهنگ اقبال پور یادآور شد: امروز بسیج سازندگی برای سازندگی و رفع محرومیت زدایی وارد میدان شده است و تلاش داریم غبار و فقر را از چهره محله و مناطق بزداییم.

رئیس بسیج سازندگی از این سازمان به عنوان سازمان نوگرا و دانش مدار یاد کرد و گفت: بسیج سازندگی در پنج عرصه اصلی مشغول خدمات دهی به جامعه است.

 علی ابراهیمی معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا با اشاره به اینکه کشور ما هدف جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارد هدف این جنگ نرم تمام از بین بردن کشور و ضربه زدن به آن اعلام کرد و گفت: بسیح نیز با توجه به ماموریت های مختلفی که دارد و براساس نیازهای جامعه و مقتضیات زمان اولویت های کارکردی خود را تغییر می دهد.

وی ادامه داد: در حال حاضر بسیج در یک جهاد اقتصادی با تروریسم اقتصادی قرار دارد و پیشانی جنگی و خط مقدم با تروریسم اقتصادی، بسیج سازندگی است.

ابراهیمی با اشاره به تداوم تحریم ها عنوان کرد: کارنامه بسیج سازندگی نشان می دهد که در بسیاری از نقاط کور و محروم خدمات ارائه شده است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا، خدمت رسانی را افتخار بسیج سازندگی بیان کرد.
مهر

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم