امروز: ۲۲ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۵۰۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
با حضور معاون رئیس جمهور:
ساختمان نوآوری و فناوری مازندران و شبکه نوآوری با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ساری افتتاح می شود.

شبکه نوآوری و فناوری در مازندران افتتاح می شود


به گزارش تیتر امروز،علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران با اشاره به برنامه های سفر یکروزه معاون علمی و رئیس جمهور به استان در روز شنبه گفت در این سفر ساختمان نوآوری و فناوری مازندران افتتاح می شود.

وی بازدید از شرکت های دانش بنیان در بابلسر و قائمشهر و دیدار با حجت الاسلام لائینی امام جمعه ساری از دیگر برنامه های سفر یکروزه معاون رئیس جمهور به استان اعلام کرد و افزود: همچنین شرکت در کارگروه رونق تولید و اقتصاد دانش بنیان از دیگر برنامه ها به شمار می رود.

معتمدزادگان یادآور شد: ساختمان نوآوری و فناوری پارک علم و فناوری و شبکه نوآوری نیز با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح می شود و برای ساختمان هشت میلیارد تومان هزینه شده است.

رئیس پارک فناوری مازندران یادآور شد: سه طبقه از ساختمان چهارطبقه احداث شده مربوط به پارک فناوری است که 20 شرکت دانش بنیان در آن فعالیت خواهند کرد و این ساختمان با حمایت معاونت علمی و فناوری خریداری شده و توسط یک خیر به نام رمضانعلی فکوری نیز نسبت به تامین برخی تجهیزات اقدام شده است.

وی افتتاح شبکه نوآوری و فناوری را از دیگر برنامه ها بیان کرد و گفت: این شبکه در قالب تفاهمنامه ای بین استانداری و پارک علم و فناوری مازندران و معاونت علمی رئیس جمهوری ایجاد شده است.
مهر

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم