امروز: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۴۸۷
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان چالوس اعلام کرد که فیلم منتشر شده از اعتراض یک دانشجوی این دانشگاه به افزایش قیمت بنزین مربوط به ۱۰ سال پیش است .
به گزارش تیتر امروز،همزمان با افزایش قیمت بنزین در فضای مجازی فیلمی از یک دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان چالوس بازنشر شده که سوار بر الاغ وارد این دانشگاه می شود.

طبق مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین‌سوز از بامداد روز جمعه ۲۴ آبان ماه آغاز شد.

به دنبال انتشار این فیلم در شبکه های پیام رسان ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا زمان رخداد این فیلم را مربوط به ۱۰ سال پیش دانست و گفت: این فیلم در حالی دیروز جمعه در شبکه های اجتماعی منتشر شده که دانشگاه تعطیل بود و پس از تصمیمات جدید پیرامون قیمت و سهمیه بندی بنزین هم امروز تازه دانشگاه باز شده است.

دکتر تقی پوریان افزود: گذشته از این که انتشار فیلم در روزی که دانشگاه تعطیل بوده نشان می دهد که فیلم قدیمی است، بررسی های ما هم حاکی است که فیلم مربوط به ۱۰ سال پیش بود.

وی اظهار داشت : به طور یقین کارشناسان حقوقی این دانشگاه در برابر عوامل و انتشار دهندگان این فیلم که به نوعی شیطنت و هدف آن ها دامن زدن به اعتراضات مردمی بوده سکوت اختیار نخواهند کرد و در پی شناسایی انتشار دهندگان این فیلم هستند و برابر قانون با آن ها برخوردار خواهند کرد./ ایرنا    

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تصویر کرونا در ۱۰عکس تاثیرگذار دنیا پسربچه‌ای که سپر بلای خواهرش شد کرونا در کره‌شمالی؛ «اون» ماسک نمی‌زند دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم