امروز: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۴۷۴
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
رئیس سازمان صمت مازندران درباره شایعاتی مبنی برافزایش قیمت کالاها پس از اصلاح قیمت بنزین گفت: به هیچ وجه افزایشی در قیمت کالاها نخواهیم داشت و این کار تخلف محسوب می شود.

به گزارش تیتر امروز،حسین‌قلی قوانلو در ارتباط با شایعاتی که در باره افزایش قیمت کالاها بعد از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین مطرح شده است، این موضوع را تکذیب و تاکید کرد که بیش از ۴۰۰ نیروی این اداره کل و اصناف در دو شیفت کاری نظارت بر بازار را بر عهده دارند.

وی گفت: با توجه با اینکه در طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت سوخت، تنها قیمت بنزین بالا رفته و قیمت گازوئیل هیچ افزایشی نداشته است و از طرفی بیش از ۹۵ درصد از حمل و نقل کالاها با خودروهایی انجام می شود که سوخت گازوئیل مصرف می کنند، به هیچ وجه افزایشی در قیمت کالا ها نخواهیم داشت.

وی افزود: از نخستین ساعات اجرای این طرح، گشت های ویژه این اداره کل به همراه نیروهای اداره اصناف و بازرسان افتخاری در سراسر استان مستقر شده اند و بصورت دوشیفت نظارت بر قیمت ها را بر عهده دارند.

قوانلو با اشاره به تشدید نظارت ها و بازرسی ها بر بازار تا ایجاد شرایط آرام در قیمت ها، ادامه داد: از سه ماه قبل تمامی کالاهای استراتژیک مورد نیاز از سوی دولت تهیه و در انبارها ذخیره شده و مردم به هیچ وجه نگرانی از این بابت نداشته باشند.

وی تاکید کرد که نظارت بر بازار و قیمت ها با شدت در حال انجام است و مردم به هیچ عنوان نگرانی نداشته باشند. اگر هر موردی از افزایش قیمت ناگهانی مشاهده شد با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند تا همکاران ما در کوتاهترین زمان اقدام کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در خاتمه از همراهی قضات کشیک تعزیرات با بازرسان این اداره کل در هنگام گشت زنی خبر داده و گفت: این قضات به محض رویت تخلفی  در ارتباط با افزایش قیمت دیگر نیازی به ارجاع پرونده به تعزیرات و دادسرا ندارند و در همان محل اعمال جریمه و برخورد خواهند کرد./مهر


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم