امروز: ۲۲ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۴۶۰
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشور خبر داد:
سرهنگ ابراهیم حسن آبادی گفت: ۱۰۰ هزار پرونده امور اراضی در کشور تشکیل شد و ۱۰ هزار پرونده معوقه در اجرای احکام وجود دارد.
تشکیل ۱۰۰ هزار پرونده امور اراضی در کشور

به گزارش  تیتر امروز به نقل از مهر،سرهنگ ابراهیم حسن آبادی صبح چهارشنبه در مراسم معارفه فرمانده یگان حفاظت اراضی در مازندران با اشاره به اقدامات این یگان، تصویب ساختار را از جمله کارها بیان کرد و گفت: سال گذشته ساختار یگان در سازمان تصویب و مراجع مربوط ارسال شده است.

وی افزود: با توجه به سیاست انقباظی موجود در نیروهای مسلح، باید برای جذب سرباز تلاش شود تا مکمل یگان حفاظت اراضی باشد.

وی عنوان کرد: در پنج ماهه گذشته تعداد عملکرد واحد گشت یگان حفاظت در استان هزار و ۴۱۱ مورد و تعداد قلع و قمع ۱۵ مورد بوده است.

سرهنگ حسن آبادی با اظهار اینکه روزانه ۱۸ خبر به سامانه ۱۳۱ یگان حفاظت اعلام می شود تصریح کرد: می توان با استفاده از ظرفیت مراکز خدمات جهاد کشاورزی کارهای خوبی را برای پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی به عمل آورد.

فرمانده یگا حفاظت اراضی کشور یادآور شد: همچنین با انتخاب همیاران پلیس و زمین بان و حافظان کشاورزی از ظرفیت های مردمی برای حراست از اراضی تلاش کرد.

وی نقش دستگاه قضایی را در بازدارندگی از دست اندازی به اراضی مهم برشمرد و گفت: در سطح کشور ۱۰۰ هزار پرونده امور اراضی در دستگاه قضایی وجود دارد و ۱۰ هزار پرونده معوقه در اجرای احکام وجود دارد که باید اجرا شود.

سرهنگ حسن آبادی یادآور شد: در سه سال گذشته بیش از هشت هزار و۴۸۶ مورد تخلف در اراضی کشاورزی شناسایی شد و یکی از استان های بحرانی مازندران است و سه هزار و ۶۵ مورد پرونده قضایی تشکیل شد و ۵۶۸ مورد اجرای احکام معوقه وجود دارد.

وی خواستار همکاری دستگاه ها برای پیشگیری اولیه از وقوع جرم در اراضی کشاورزی شد. 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم