امروز: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۴۳۱
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: شمار رسانه های فعال در استان به بیش از ۵۰۰ رسانه رسید.
به گزارش تیتر امروز، عباس زارع در نشست با خبرنگاران با اشاره به  جشنواره های متعدد فرهنگی در استان گفتک جشنواره تئاتر، مطبوعات و ابوذر در استان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه جشنواره رسانه ای ابوذر در استان برگزار می شود گفت: پرداختن به دستاوردها و موضوعات انقلاب از ویژگی های برجسته این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه همزمان با جشنواره کتاب، جشنواره مطبوعات در استان برگزار می شود گفت: همزمانی این دو جشنواره سبب آشتی و آشنایی مردم با رسانه های استان خواهد شد.

زارع یادآور شد: بنا داریم هر روز در نمایشگاه مطبوعات کارگاه اندیشه ورزی داشته باشیم و موضوعات مختلف از جمله نقد منصفانه در این کارگاه برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به فعالیت بیش از ۵۰۰ رسانه فعال در استان ادامه داد: نمایشگاه کتاب و مطبوعات از ۲۶ آبان ماه در استان برگزار می شود.

وی عنوان کرد: تاکنون ۷۰ رسانه برای شرکت در نمایشگاه مطبوعات در استان ثبت نام کرده اند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از ازدحام خرید دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم