امروز: ۲۲ تير ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۴۳۱
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: شمار رسانه های فعال در استان به بیش از ۵۰۰ رسانه رسید.
به گزارش تیتر امروز، عباس زارع در نشست با خبرنگاران با اشاره به  جشنواره های متعدد فرهنگی در استان گفتک جشنواره تئاتر، مطبوعات و ابوذر در استان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه جشنواره رسانه ای ابوذر در استان برگزار می شود گفت: پرداختن به دستاوردها و موضوعات انقلاب از ویژگی های برجسته این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه همزمان با جشنواره کتاب، جشنواره مطبوعات در استان برگزار می شود گفت: همزمانی این دو جشنواره سبب آشتی و آشنایی مردم با رسانه های استان خواهد شد.

زارع یادآور شد: بنا داریم هر روز در نمایشگاه مطبوعات کارگاه اندیشه ورزی داشته باشیم و موضوعات مختلف از جمله نقد منصفانه در این کارگاه برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به فعالیت بیش از ۵۰۰ رسانه فعال در استان ادامه داد: نمایشگاه کتاب و مطبوعات از ۲۶ آبان ماه در استان برگزار می شود.

وی عنوان کرد: تاکنون ۷۰ رسانه برای شرکت در نمایشگاه مطبوعات در استان ثبت نام کرده اند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دریاچه‌ای به رنگ صورتی دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی نقاشی جورج فلوید روی دیوارها نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم