امروز: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۳۲۷
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
رئیس اتاق بازرگانی مازندران:
عبدالله مهاجر با بیان اینکه معادن با مشکلات عدیده ای مواجه هستند خواستار توجه برای حل مشکلات فراروی شد.

به گزارش تیتر امروز ، عبدالله مهاجر در شورای گفتگوی بخش دولتی و خصوصی با اظهار اینکه اتاق بازرگانی دارای نماینده حقوقی است و کارها را بررسی می کند درباره وضعیت معادن استان گفت: معادن استان با مشکلاتی مواجه هستند که باید رفع شود.

وی افزود: سازمان و صنعت و معدن و محیط زیست باید نسبت به مسائل موجود در بخش معادن پاسخگو باشند ولی وظیفه داریم نسبت به رعایت محیط زیست و قوانین اقدام کنیم.

مهاجر با اظهار اینکه در واگذاری معادن باید به موارد و ضوابط قانونی توجه ویژه شود تصریح کرد: در شورای بهبود کسب و کار باید موانع فراروی تولید و واحدهای کسبی برداشته شود.

عزیزالله شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران نیز در این جلسه نظارت بیشتر بر معادن را ضروری دانست و گفت: محیط زیست و سازمان سمت باید نظارت بیشتری داشته باشند که تخریب محیط زیست براثر فعالیت معادن کمتر شود.

وی با عنوان اینکه درصد تخریب معادن بیش از اندازه است خواستار بازنگری و نظارت بیشتر بر فعالیت آنان شد./مهر

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم