امروز: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۳۲۶
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
معاون استاندار مازندران:
معاون هماهنگی توسعه امور اقتصادی استانداری مازندران خواهان برخورد با تخلفات در بخش معدن شد و نظارت بیشتر این حوزه را ضروری دانست.
به گزارش تیتر امروز، حسن خیریان پور بعدازظهر شنبه در شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولتی خواستار برخورد با تخلفات در بخش معدن شد و از محیط زیست و دستگاه های متولی خواست تا نظارت بیشتری در این زمینه شود.

وی با بیان اینکه شورای معادن استان به ریاست استاندار تشکیل می شود خواهان اتخاذ مکانیزم های اجرایی برای نظارت در بخش معدن شد و گفت: هرساله باید در اجرا نهایت دقت و نظارت داشته باشیم.

وی به پیشنهاداتی برای اصلاح و تکمیل قانون موجود در بخش معدن اشاره  اضافه کرد: نباید پیشنهاداتی داد که در مجموع به ضرر استان تمام شود و درصد تخریب بهره برداران معادن باید بازنگری و تجدید نظر شود و مستلزم آن است که بررسی های همه جانبه در این زمینه صورت گیرد.

معاون استاندار مازندران خواهان ارائه پیشنهاد درصد معافیت و حقوق مالیات دولتی برای بهره برداران معدنی شد و گفت: استان های شمالی به دلیل موقعیت های جغرافیایی نیاز به آن دارد تا اقدامات موثرتری در زمینه بازسازی ناشی از تخریب معادن صورت گیرد.

خیریان پور ادامه داد: در کمیته کارشناسی با لحاظ قراردادن همه ضوابط و موارد در قالب پیشنهاد دقیق و متقن نسبت به حل مسائل بخش معدن اقدام شود.

به گزارش مهر، اصلاح مالیات ارزش افزوده از شرکت های خدماتی مستقر در شهرکهای صنعتی از دیگر دستور کار شورای گفتگوی بخش دولتی و خصوصی بوده که حاضران در این زمینه به اظهار نظر پرداختند./ مهر

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم