امروز: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۳۲۴
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
رییس کل دادگستری مازندران خبر داد
این مقام عالی قضایی استان اظهار داشت: دو جلسه با حضور نمایندگان دستگاه قضایی این شهرستان و اعضاء شورای تامین حوزه قضایی در راستای ساماندهی وضعیت کارخانه و رفع مشکلات کارگران برگزار شد و طی آن هماهنگی های لازم صورت گرفت.
به گزارش تیترامروز به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین اکبری در خصوص پیگیری وضعیت کارخانه نساجی شماره 1 این شهرستان گفت: در راستای تاکید ریاست معظم قوه قضاییه حضرت آیت الله رییسی "دام ظله "مبنی برحمایت ازواحد های تولیدی طی دو مرحله رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائمشهر از کارخانه مزبور بازدید کرده و از نزدیک مشکلات ، کمبودها و نواقص موجود در این کارخانه را مورد بررسی  قرار دادند.

این مقام عالی قضایی استان در ادامه اظهار داشت: دو جلسه با حضور نمایندگان دستگاه قضایی این شهرستان و اعضاء شورای تامین حوزه قضایی در راستای ساماندهی وضعیت کارخانه و رفع مشکلات کارگران برگزار شد و طی آن هماهنگی های لازم صورت گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در ادامه بیان داشت:‌ تمامی دستگاههای موجود در کارخانه  لیست برداری و مقررشد دستگاهها که قابلیت تعمیر و اورهال دارد ، اقدام لازم صورت گیرد و مجددا استفاده و راه اندازی شود و آن بخش که قابل تعمیر و احیاء نیست، تماما در یک انبار جداگانه قرار داده وبا انجام مزایده و نظارت دادگستری  به فروش برسد.

رییس کل دادگستری استان مازندران همچنین اظهار داشت: با هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد دستگاههای جدید جایگزین شوند، همچنین  به کارگران نساجی هم تذکرات لازم در جهت احیاء نساجی و زنده نگاه داشتن کارخانه  واستفاده بهینه وحداکثری داده شد.

 وی افزود: این امر بازتاب خوبی درمیان کارگران داشته و امید دوباره در میان کارگران زحمتکش برای  احیای دوباره و به اوج رسیدن این کارخانه ایجاد شده که با همت و تلاش همه مدیران این شهرستان و کارگران قابل اجرا است.

این مقام قضایی تاکید کرد: ان شاءالله با اقدامات صورت گرفته و پیگیریهای بعدی،  امید است  کارخانه همانند سالهای گذشته ، مجددا سرپا و فعال شود.

وی همچنین اظهار داشت: اقدامات خوبی در خصوص کارخانه نساجی مازندران معروف به کارخانه شماره 3 انجام گرفته که ان شاالله با اتمام کار های اولیه، اطلاع رسانی خواهد شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم