امروز: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۲۶۹
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
مسئول فرهنگی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: از بازخوردها و نتایج این نمایشگاه می‌توان به بصیرت افزایی دانشجویان و تبیین مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

 به گزارش تیترامروز به نقل از خبرگزاری دانشجو در خصوص برنامه‌های ایام  ۱۳ آبان از سوی دانشجویان سیدمحمدمحسن میرزاده، مسئول فرهنگی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران، با حضور شورای مرکزی، تصمیمی بر این منوال گرفته شد که با تاسیس غرفه‌ای در میدان مرکزی دانشگاه، که به نام نیما یوشیج نامگذاری شد، به روشنگری، فتنه توزی و مستکبر بودن شیطان بزرگ، آمریکا و در ذیل آن رژیم غاصب صهیونیستی، در میان دانشجویان دانشگاه پرداختیم.زیرا این دانشجوست که اگر بیدار شود، یک جامعه بیدار شده و بیداری یک ملت مسبب پیشروی کشور در مسیر درست و حقیقی خود قرار می‌گیرد.

مسئول فرهنگی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: خادمان بسیج دانشجوبی از شنبه مورخ ۱۱ آبان ماه بمدت ۳ روز که اختتامیه آن روز ۱۳ آبان، روز استکبار ستیزی از مبداء فتنه‌های جهان بود، غرفه‌ای را با عنوان استکبار ستیزی و افول آمریکایی برپا کردیم. در این غرفه با استفاده از تصاویر اینفوگرافیک که بصورت تابلو بر روی پایه‌های مخصوص به آن، در ضلع جنوبی میدان، مورد استفاده دانشجویان، اساتید و پرسنل دانشگاه قرار گرفت.

وی افزود: همچنین در راستای برگزاری نمایشگاه عکس اینفوگرافیک، کتاب‌هایی با موضوعات انقلاب، شهدا، سیاست و... با تخفیف ۴۰% برای مخاطبان جهت فروش آن‌ها قرار داده شد. برای تزئینات درون غرفه از پوستر‌ها و عکس نوشته‌هایی با موضوع استکبار ستیزی و ۱۳آبان که سه حادثه مهم در این روز رخ داده است، استفاده شد و در کنار آن از پلاکارت‌های شعاری علیه استکبار جهانی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی، هم درون غرفه و هم در حواشی میدان مورد استفاده قرارگرفت.


میرزاده افزود:برای جذابیت بیشتر نمایشگاه از ابزار سرگرم کننده بازی دارت که با تصویر پرچم آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس بر روی آن قرار داشت، مورد استقبال دانشجویانِ دانشگاه قرار گرفت و این نیز سبب شد تا مخاطبان مجذوب تصاویر اینفوگرافیک و پوستر‌ها و پلاکارت‌ها شوند.

مسئول فرهنگی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران ادامه داد: از جمله تاثیرات مثبت این نمایشگاه می‌توان به مباحثه کردن برخی دانشجویان با اعضاء و مسئولین غرفه با موضوعیت استکبار آمریکا، که باعث شد برای مخاطبان روشن شود. از بازخورد‌ها و نتایج این نمایشگاه می‌توان به بصیرت افزایی دانشجویان و تبیین موضع نظام جمهوری اسلامی ایران و به حراج نهادن جلوه‌ی مثبت و حقیقی بسیج دانشجویی اشاره کرد که در جوّ سیاسی دانشگاه بسیار مؤثر بوده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم