امروز: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۲۳۵
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
بارش باران که از بامداد روز شنبه(۱۰مهرماه)در استان مازندران اغاز شده بود باعث ایجاد سیل و طغیان رودخانه‌ها در این استان شد .

این سیلاب که از مناطق بالادست به سمت کوهپایه براه افتاده بود، درختهای تنومند و گل لای فراوان را بهمراه داشت که با شدت و قدرت بسیار وارد زمینهای کشاورزی و خانه‌ها شد و  بسیاری از زمین‌ها و خانه ها را تخریب کرد.

از عوامل مهم در ایجاد این سیل کم بودن عرض کانهالهای آبی بود که گنجایش این حجم از آب را نداشت.

سیل به روستاهای خورشید کلا، لمراسک، کیله نو وقلعه پایان و ولماز از توابع شهرستان گلوگاه خسارت وارد که باعث تخریب ۱۰۰ درصدی ۲ منزل مسکونی در روستای لمراسک شده است. در یکی از منازل دو دختر و یک پیرزن حضور داشتند و متاسفانه پیر زن در اثر تخریب و آب گرفتگی منزل مفقود شد و تلاش برای پیدا کردن این فرد ادامه دارد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم