امروز: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۴۲۳۵
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
بارش باران که از بامداد روز شنبه(۱۰مهرماه)در استان مازندران اغاز شده بود باعث ایجاد سیل و طغیان رودخانه‌ها در این استان شد .

این سیلاب که از مناطق بالادست به سمت کوهپایه براه افتاده بود، درختهای تنومند و گل لای فراوان را بهمراه داشت که با شدت و قدرت بسیار وارد زمینهای کشاورزی و خانه‌ها شد و  بسیاری از زمین‌ها و خانه ها را تخریب کرد.

از عوامل مهم در ایجاد این سیل کم بودن عرض کانهالهای آبی بود که گنجایش این حجم از آب را نداشت.

سیل به روستاهای خورشید کلا، لمراسک، کیله نو وقلعه پایان و ولماز از توابع شهرستان گلوگاه خسارت وارد که باعث تخریب ۱۰۰ درصدی ۲ منزل مسکونی در روستای لمراسک شده است. در یکی از منازل دو دختر و یک پیرزن حضور داشتند و متاسفانه پیر زن در اثر تخریب و آب گرفتگی منزل مفقود شد و تلاش برای پیدا کردن این فرد ادامه دارد.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای» نشست خبری «مغز استخوان» در پردیس ملت نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس ملت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین به کشور
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم