امروز: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۱۹۶
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
استاندار مازندران تاکید کرد
برای بررسی آخرین وضعیت مناطق سیلزده در شرق مازندران، جلسه ای با حضور مدیران مسئول به ریاست استاندار مازندران تشکیل شد. حسین زادگان در این جلسه بر پرداخت کمک های بلاعوض به خسارت دیدگان سیل شرق استان و تداوم خدمات رسانی تاکید کرد. ‎
به گزارش تیتر امروز به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در این جلسه با اشاره به این که در سیل شرق استان ۳ واحد تخریب شده و ۳۰ واحد خسارت بالای ۵۰ درصد دیده اند، گفت: پرداخت کمک های بلاعوض به خسارت دیدگان سیل شرق استان سریعا آغاز شود.
حسین زادگان با بیان این که خط انتقال آب شرق بهشهر را سیل برده بود، افزود: با پیگیری و کار مداوم؛ ساعت ۲ بامداد امروز آب شرب شرق بهشهر وصل شد.
وی یادآور شد: از ۹ روستایی که در گلوگاه، بهسازی چشمه و خطوط انتقال آب آن ها را آب برده بود، آب ۷ روستا تا دیروز وصل شد و ۲ روستای دیگر طی امروز وصل می شود.
مقام عالی دولت در استان با اشاره به این که امور مربوط به امداد و نجات نیز بخوبی انجام شده است و کماکان تداوم دارد، اظهار داشت: همه راه ها نیز در این مناطق باز شده است.
استاندار تاکید کرد: پاکسازی حرایم راه ها و آبراهها با اولویت و جدیت دنبال شود
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم