امروز: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۴۱۱۳
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
تاکنون در ۱۱ هزار و ۳۲۰ هکتار از مزارع کشت دوباره و پرورش رتون مازندران، برنج برداشت شد.

به گزارش تیترامروز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران، معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران گفت: از این میزان ۷ هزار و ۳۴۹ هکتار (۷/۱۶ درصد) به کشت دوباره و بقیه مربوط به پرورش رتون (۴/۶ درصد) مربوط است.
مجید بهادری با بیان اینکه کیل گیری از مزارع پرورش رتون و نشا دوباره برای دستیابی به متوسط عملکرد و میزان تولید در دست اقدام است افزود: امسال پس از برداشت کشت نخست برنج، ۶۱ هزار و ۴۹۵ هکتار از شالیزار‌های مازندران به کشت دوباره و ۴۳ هزار و ۹۶۵ هکتار به پرورش رتون اختصاص یافت.
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به کشت برنج امسال در ۲۱۴ هزار و ۳۲۶ هکتار از زمین‌های زراعی استان گفت: ۱۵۵ هزار و ۹۳۸ هکتار زیرکشت ارقام محلی رفته و بقیه شامل ارقام پرمحصول بوده است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم