امروز: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۳۹۳۵
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران خبر داد
رازجویان با اعلام اینکه نخستین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط زیستی در استان برگزار می‌شود گفت: این رویداد مهم با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی کشور و با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان و شهرداری‌ها در مازندران برگزار می‌شود.
به گزارش تیتر امروز، «مهدی رازجویان» در جلسه بررسی و برنامه‌ریزی برگزاری نخستین رویداد استارت آپی پسماند و محیط زیست اظهارکرد: این رویداد مهم با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی کشور و با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان و شهرداری‌ها در مازندران برگزار می‌شود.

او افزود: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مقرر شد در سه ماه آینده ضمن فراهم شدن شرایط مذاکره شهرداری‌ها با شرکت‌های دانش‌بنیان در خصوص موضوعات پسماند از محل قراردادهای منعقده به‌صورت تسهیلات کم بهره توسط صندوق نوآوری و شکوفایی حمایت مالی شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران تصریح کرد :تسریع در پرداخت تسهیلات کم‌بهره از جمله مسائلی است که می‌بایست منجر به خروجی مناسب از این رویداد استارت آپی گردد .

این مسئول خاطرنشان کرد: فراخوان و دعوت از شرکت‌های تخصصی در حوزه شیمی پلیمر کمپوست در راستای توانمند سازی در حوزه پسماند و بهره گیری از ظرفیت شرکت‌های فوق لازم است از اولویت‌های اصلی این رویداد باشد تا به نوعی موجب اقدامات مساعد در حوزه پسماند و محیط زیست شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم