امروز: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ -
کد خبر: ۱۱۳۷۴۴
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
با هدف اجرای بهبود روش‌ها و ارتقاء کیفیت نگهداری ماشین آلات راهداری، بازسازی و تعمیر ماشین آلات در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران قرار گرفت.
به گزارش تیتر امروز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از ساری  ، حسن جهانیان سرپرست معاونت راهداری اداره كل راهداري و حمل و نقل و جاده اي مازندران با اشاره به اهمیت نگهداری و تعمیر ماشین آلات و تجهیزات راهداری گفت: سرویس کاری صحیح و استاندارد می‌تواند در افزایش طول عمر ماشین آلات موثر واقع شود و از توقف ناگهانی تجهیزات راهداری در زمستان جلوگیری کند.

او با تاکید بر ضرورت ایجاد برنامه مدون برای  نگهداری این ماشین آلات افزود: برای استفاده بهینه و افزایش طول عمر ماشین آلات و تجهیزات راهداری، اجرای یک برنامه دقیق امری ضروری است که در این راستا طرح مراقبت از آن‌ها یکی از مواردی است که برای ماشین الات سنگین، نیمه سنگین وسبک این اداره کل به طور جدی انجام می‌گیرد.

جهانیان با اشاره به ضرورت بازسازی ماشین‌آلات راهداری و حفظ توان آن‌ها به عنوان یک سرمایه ملی ، بر آمادگی تجهیزات راهداری در فصول سال تاکید کرد و گفت: فن نگهداری صحیح و تعمیرات بموقع آن‌ها در آمادگی ماشین آلات راهداری در همه فصول بویژه در راهداری زمستانی نقش موثری خواهد داشت که در این زمینه اقدامات اساسی براساس ظرفیت موجود در دست اجراست.

او گفت:در آستانه راهداری زمستانی اتخاذ تصمیمات صحیح و به موقع، بهره گیری از امکانات و تجهیزات موجود منابع انسانی و منابع مالی، تأمین اعتبار لازم برای انجام فرآیند‌های راهداری، تأمین نمک لازم، تجهیز ماشین آلات راهداری و تعمیر و بازسازی آنها، و انجام هماهنگی‌های لازم با ادارات هواشناسی در ارتباط با آمادگی با بحران‌های احتمالی از جمله مهمترین مواردی است که با همکاری و تعامل همکارانمان تا  اکنون صورت گرفته است.

سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای مازندران در خاتمه همچنین سرلوحه کار راهداری را داشتن صداقت و پشتکار دانست و افزود: ایمنی جاده‌ها و تدوین سیاست‌ها و راهبرد‌های لازم جهت کاهش میزان تلفات جانی ناشی از تصادفات رانندگی در جاده‌های استان را، جزو برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در اثر بخشی فعالیت‌های راهداری برشمرد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نامزد‌های بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰ جایزه خرس‌طلایی برای فیلم «شیطان وجود ندارد» فرش قرمز فیلم محمد رسول‌اف در جشنواره برلین شیوع کرونا؛ در قم چه خبر است؟ تصاویر تماشایی از اجرای امیرعباس در جشنواره وضعیت دانشجویان ایرانیِ مقیم چین در قرنطینه واکنش‌های عصبی شهاب حسینی در جشنواره تصاویر |نیکی کریمی در نشست خبری «آتابای»
صدای «ابی» سرعت رانندگی را افزایش می‌دهد؟! صحبت‌های دانشجویانی که امروز از چین برگشتند نصیریان: وقتی مهرجویی گفت بیا، دویدم رفتم / فیلم فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم