امروز: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ -
کد خبر: ۱۱۳۷۴۳
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت:آموزش زمینه را برای رونق تولید و صنعت در واحد‌های صنعتی کوچک و متوسط فراهم میکند.
نقش مهم آموزش در رونق تولید و صنعت
به گزارش تیتر امروز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان از ساری  ،سید مصطفی موسوی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندرانبا اشاره به اهمیت و نقش آموزش در محیط کسب و کار گفت:دستیابی به افزایش بهره‌وری تولید و افزایش تولیدات داخلی وک یفی سازی این تولیدات، در گرو استفاده از نیروی انسانی ماهر، متخصص وکارآمد در بخش تولید است.

او افزود:نقش آموزش در تولید و اشتغال بسیار حائز اهمیت است و دوره‌های آموزشی براساس برنامه ریزی کامل و با توجه به نیاز واحد‌های تولیدی و صنعتی برگزارمی گردد.

موسوی با اشـاره به اینـکه نوآوری، خلاقیت وارتقـاء یافتن سطح دانش در بستـر آموزش شکل می‌گیرد گفت: شناخت دقیق از سلیقه و نیاز‌های جامعه هدف، در تولید محصول، بسیارمهم و حائز اهمیت است.

او افزود:آموزش، یکی از ارکان ارتقاء تولید بوده و هر چه نیرو‌ها کارآمدتر، آموزش دیده و به روز باشند فرآیند تولید نیز بهبود خواهد یافت.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌های امروز؛ از توفان خسارت‌بار در ژاپن تا رکوردزنی دونده کنیایی دیدنی‌های امروز؛ از مراسم تشییع پیکر مراسم ویژه دختران مجرد برای پیدا کردن همسر دیدنی‌های امروز؛ از مرگ دیدنی‌های امروز؛ از جشنواره بالن در فرانسه تا حمله انتحاری کابل دیدنی‌های امروز؛ از هاکی بازی پوتین تا حواشی نخستین جمعه ماه رمضان دیدنی‌های امروز؛ از جارچی سلطنتی بریتانیا تا جوراب خاص وزیر خارجه آمریکا آیین گل‌غلتان نوزادان در امیریه
فیلم/ صحنه های سانسور شده بازی ایران_اسپانیا فیلم/ زیباترین گل های جام جهانی تا این لحظه امیرعباس کچلیک: ماهی ۵۰ میلیون درآمد دارم اشک ها و لبخندهای فینال لیگ قهرمانان عمل جراحی بهداد سلیمی با موفقیت انجام گرفت+ویدیو مراسم حرکت میلیونی عاشقان حرم اباعبدالله الحسین(ع) + فیلم همایش شیرخوارگان حسینی + فیلم قافله سالار داره میاد خدا کنه برگرده + فیلم نوحه خوانی سردار همدانی در ظهر عاشورا + فیلم